INŻTECH: kierownik robót sanitarnych

Miejsce pracy: Łódź
Region łódzki

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i organizacja budowy.
  • Nadzór sił własnych i sprzętu na budowie
  • przygotowanie harmonogramu prac
  • kontraktacja i koordynacja pracy podwykonawców
  • analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji robót zgodnie z umową i harmonogramem
  • stały nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa
  • Uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji sanitarnych
  • Doświadczenie w pełnieniu funkcji Kierownika Robót Sanitarnych na co najmniej 2 kontraktach
  • Dobra znajomość obsługi MS Office, MS Project, AutoCad
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność przygotowania kalkulacji roboczej prac będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B