ILF: projektant

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/-ów na stanowisko:

PROJEKTANT INSTALACJI GRZEWCZYCH, WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: PWK/04/2016

Zadania:

  • opracowywanie kompletnych projektów instalacji wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji
  • nadzór nad pracą asystentów
  • uzgadnianie dokumentacji technicznej
  • koordynacja międzybranżowa
  • udział w realizacji projektów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Inżynierii Środowiska, specjalizacja: Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Wentylacja lub równoważne
  • uprawnienia budowlane w zakresie niezbędnym do projektowania sieci, instalacji i urządzeń: wodociągowych i kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku projektanta instalacji grzewczo-wentylacyjnych / sieci ciepłowniczych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym technicznego – w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość oprogramowania: AutoCAD, Microsoft Office, OZC
  • doskonała organizacja pracy, w tym systematyczność, dokładność, rzetelność oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • umiejętność pracy z zespołem
  • znajomość Profil koordynator, Aveva PDMS oraz Revit będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w biurze w Warszawie na podstawie umowy o pracę lub inne formy współpracy
  • możliwość zdobywania doświadczeń w realizacji ambitnych projektów, prowadzonych w kraju i za granicą
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia (pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracowników i ich rodzin, dofinansowanie zajęć językowych, rekreacyjnych i sportowych)