HYDRO-VACUUM: specjalista ds. kluczowych klientów i projektów

Miejsce pracy: Grudziądz
Opis stanowiska

Osoba powołana na to stanowisko odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • Budowę strategii obsługi i utrzymywania relacji z klientami kluczowymi,
  • Identyfikację i obsługę sprzedażowych projektów strategicznych,
  • Współtworzenie polityki sprzedaży w zakresie kluczowych klientów i projektów,
  • Współpracę z klientami strategicznymi w tym ich identyfikację na rynku, negocjowanie warunków dostaw i sprzedaży oraz tworzenie i zawieranie stosownych umów,
  • Nadzór nad kluczowymi projektami w fazach: identyfikacji, ofertowania, wdrażania u klienta, realizacji
    w firmie (prowadzenie negocjacji ofertowych, przygotowywanie i opiniowanie umów, monitoring złożonych ofert),
  • Budżetowanie i rozliczanie prowadzonych projektów,
  • Współpracę z jednostkami zewnętrznymi (biura projektowe, firmy instalacyjno-montażowe, organizacje branżowe) w tym identyfikacja podmiotów i ich weryfikacja,
  • Kierowanie, koordynowanie pracy Regionalnych Inżynierów Sprzedaży w zakresie realizowanych projektów,
  • Wsparcie techniczne, handlowe i negocjacyjne dla Inżynierów Sprzedaży,

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne,
  • wskazana znajomość branży użytkowników i producentów pomp lub armatury,
  • samodzielność, zaangażowanie, samodyscyplina, kreatywność,
  • umiejętność budowania i zarządzania zespołem pracowniczym,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami i innymi podmiotami współpracującymi,
  •  zdolności negocjacyjne (wskazana wcześniejsze doświadczenie w zakresie tworzenia i negocjowania umów handlowych),
  • dyspozycyjność (ze względu na wyjazdy służbowe),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B

Zgłoszenia osób niespełniających ww. wymagań nie podlegają dalszej weryfikacji.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie oparte o umowę o pracę,
  • ciekawą pracę w ambitnym zespole,
  • profesjonalne szkolenia i dostęp do fachowej wiedzy,
  • w przypadku wyjazdów samochód służbowy,
  • wynagrodzenie stałe z systemem premiowym.