HARMANN: doradca techniczno-handlowy

W związku z dynamicznym rozwojem firma | Harmann Polska Sp. z o.o. | wyłączny przedstawiciel marki Harmann Ventilatoren w Polsce, dostawca szerokiej gamy urządzeń wentylacyjnych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy – Poznań – region zachodni

Opis stanowiska:

  • Obsługa handlowa i techniczna klientów z województw: wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie
  • Realizacja planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów
  • Monitoring rynku inwestycji budowlanych
  • Aktywne wsparcie biur projektowych, szkolenia dla projektantów
  • Budowanie długofalowych relacji z firmami wykonawczymi oraz dystrybutorami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani absolwenci inżynierii środowiska, specjalizacja HVAC)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok w zakresie mobilnej sprzedaży)
  • Znajomość zagadnień i specyfiki rynku instalacyjnego B2B
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stałą pracę w zgranym i dynamicznym zespole (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia techniczne i możliwość rozwoju
  • Samochód, telefon, laptop

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@harmann.pl wpisując w tytule nr. ref. „DTH/PO/2/14”