GRUPA KAN: konstruktor

Nr ref. DT
Miejsce pracy: Białystok

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanika),
  • minimum 2-letnie doświadczenie zdobyte w pracy na stanowisku konstruktora,
  • znajomość obsługi programu AutoCAD i SolidWorks,
  • biegła znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), j. niemiecki będzie dodatkowych atutem.

Zadania na stanowisku:

  • projektowanie wyrobów, sporządzanie specyfikacji
  • wykonywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej, nadzór nad nią
  • opracowywanie kart zmian
  • nadzór nad badaniami wyrobów, analiza i ocena wyników
  • nadzór nad wdrażaniem nowych wyrobów
  • nadzór nad certyfikacją wyrobów
  • analiza przyczyn reklamacji wyrobów
  • inicjowanie zmian materiałowych, konstrukcyjnych i technologicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu jakości

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju