GRAMBET: przedsatwiciel handlowy

GRAMBET GRUPA SBS S.J. M. I M. GUCIA poszukuje

Przedstawiciela Handlowego

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Skórzewo (pow. poznański)
Region: wielkopolskie
Wynagrodzenie: 2 – 4 tys. zł

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami,
  • przyjmowanie  zamówień od klientów i nadzór nad ich obsługą,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • obsługa posprzedażowa i bieżąca kontrola stanu płatności.

Wymagania:

  • znajomość branży techniki sanitarnej i grzewczej – asortyment, zasady działania instalacji,
  • umiejętność czytania projektów, umiejętność planowania pracy,
  • umiejętność tworzenia i realizowania strategii sprzedaży,
  • znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • zdolności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole, w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer).