GASPOL: specjalista ds. sprzedaży

GASPOL ENERGY: Specjalista ds. sprzedaży instalacji zbiornikowych LPG oraz kompleksowych rozwiązań grzewczych

Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: SPEC/ DH/ REGION

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pozyskiwanie i obsługę klientów indywidualnych i komercyjnych w zakresie kompleksowych rozwiązań grzewczych oferowanych przez GASPOL ENERGY
  • Negocjowanie i zawieranie umów z Klientami oraz koordynowanie procesów inwestycyjnych

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wysokiego poziomu motywacji oraz nastawienia na realizację celów
  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Praktycznej umiejętności zdobywania nowych klientów
  • Umiejętności efektywnego komunikowania się
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Minimum średniego wykształcenia (preferowane wykształcenie wyższe techniczne)
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów technicznych (preferowana branża grzewcza)
  • Posiadania prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia