EKOPROJEKT: doradca techniczno-handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

W ramach zadań przewidujemy m.in.:

  • Kompleksową obsługę procesu sprzedaży: aktywne pozyskiwanie klientów, identyfikację potrzeb klienta i doradztwo w zakresie wyboru usługi, przygotowywanie ofert i umów, negocjowanie warunków współpracy, utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem;
  • Doradztwo pod kątem technicznym i handlowym z zakresu oferowanych usług;
  • Wsparcie posprzedażowe realizowanych projektów;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z branżą instalacji sanitarnych/HVAC;
  • Co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży;
  • Umiejętność zdobywania klientów i budowania długoterminowych relacji biznesowych;
  • Komunikatywność i otwartość na ludzi;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • Zorientowanie na klienta;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i oprogramowania CRM;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie;
  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwości szkoleń i rozwoju;
  • Samochód służbowy;
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz zmiennej, zależnej od osiąganych wyników.