DPSQ: projektant AutoCad Instalacji Wentylacji/Klimatyzacji

DPSQ – firma działająca w branży technicznej, projektujemy, dostarczamy do naszych klientów elementy wykorzystywane do dalszej produkcji oraz usługi projektowe, w tym projektowanie w AutoCad.

Projektant AutoCad Instalacji Wentylacji/Klimatyzacji

Miejsce pracy: Ludwigsburg
Region: Niemcy
Wynagrodzenie: 8 – 10 tys. zł

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku obrysować, uczestniczyć w projektowaniu instalacji wentylacji oraz klimatyzacji. Praca przebiega w zespole, językami do komunikacji będą niemiecki lub angielski oraz w pewnym stopniu polski. Praca jest z reguły od poniedziałku do piątku, w liczbie 40 do 45 godz/tydzień.

Wymagania:

  • doświadczenia min. 2 lata w rysowaniu (AutoCad jest konieczny , proszę podać w zgłoszeniu także  inne znane programy)  / projektowaniu instalacji. Kandydat powinien umieć pracować samodzielnie i znać specyfikę branży.
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego. Także znajomość pojęć branżowych jest ważna.  Jest to warunek konieczny gdyż praca związana jest z wyjazdem i pracą w zespole obcojęzycznym. prosimy o przysłanie cv tylko osoby spełniające ten warunek oraz będące w stanie na min. rok  wyjechać i pracować za granicą.

Oferujemy:

  • dobre warunki finansowe
  • ciekawą pracę w międzynarodowym zespole. Projekty dotyczą głównie budynków przemysłowych, użyteczności publicznej.
  • zapewniamy mieszkanie w miejscu pobytu.