DE DIETRICH: asystentka/asystent w dziale pomp ciepła

Asystentki/asystenta w dziale pomp ciepła
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania

  • realizacja i obsługa zamówień,
  • przygotowywanie ofert oraz doradztwo,
  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • wsparcie w organizacji szkoleń,
  • współpraca z działem logistyki w zakresie rozpatrywania reklamacji,
  • utrzymanie strony www, oraz konta na facebook’u,
  • przygotowywanie materiałów reklamowych: folderów, banerów.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • podstawowa znajomość pracy w SAP lub SAGE,
  • miła i otwarta postawa wobec klientów,
  • chęć do pracy.

Mile widziane

  • wykształcenie z zakresu techniki grzewczej i/lub chłodniczej,
  • doświadczenie w pracy w hurtowni materiałów instalacyjnych lub firmie o podobnym profilu.

Oferujemy

  • możliwości rozwoju  w ramach firmy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • kartę Multisport,
  • pozytywne podejście do pracowników.