CWD: przedstawiciel handlowy

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy CWD sp. z o.o.  (Technika Grzewcza)  poszukujemy Przedstawicieli Handlowych na region północ, południe i centralna Polska

PRZEDSTAWICIEL  HANDLOWY

Opis stanowiska

  • Bieżąca współpraca oraz rozwijanie relacji z klientami
  • Rozwój i systematyczne pozyskiwanie nowych odbiorców
  • Prezentacja oferty handlowej i produktów firmy
  • Poszukiwanie szans rozwoju i poszerzenie rynku
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej oraz działań konkurencji
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków
  • Bieżące przygotowywanie analiz, raportów

Wymagania:

  • Wymagana znajomość techniki grzewczej  (kotły c.o.)
  • Doświadczenie w dziale handlowym
  • Dyspozycyjność związana z licznymi wyjazdami
  • Odpowiedzialność, łatwość nawiązywaniu kontaktów
  • Zaangażowanie, komunikatywność, kreatywność
  • Młodość i energiczność w działaniu
  • Pożądana znajomość języków obcych (angielski, niemiecki)
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną współpracę w młodym zespole i szybko rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Laptop, samochód i telefon służbowy

Oferty w formie listu motywacyjnego i CV prosimy o przesłanie na adres:

kadry@cichewicz.com

 09-100 Płońsk ul. Zduńska 1

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)