Carrier: Specjalista ds. jakości

Stanowisko: Specjalista ds. jakości

Lokalizacja: Toruń

Zbuduj swoją karierę opartą na zaufaniu

W firmie Carrier dołączasz do światowego lidera w zakresie zdrowych, bezpiecznych, zrównoważonych i inteligentnych rozwiązań dla budynków i chłodniczych łańcuchów dostaw. Tworzymy rozwiązania, które mają znaczenie dla ludzi i całej planety – a nasi pracownicy są sercem tego wszystkiego. Jesteśmy firmą innowatorów i osób rozwiązujących problemy, których łączy The Carrier Way – nasza wizja, wartości i kultura. Największymi atutami firmy Carrier są wiedza, kreatywność i pasja naszych pracowników.

Marka Riello należy do Riello Group, lidera w produktach i usługach związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją i efektywnością energetyczną, jest również częścią Carrier. Riello jako marka wyróżnia się swoją dbałością o jakość, precyzję i parametry sprzedawanych urządzeń dzięki czemu na przestrzeni czasu stała się najchętniej kupowaną marką palników w Polsce.

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszego zespołu.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Zdefiniowanie, utrzymanie i wdrożenie standardów jakościowych wspierających wdrażanie nowych projektów (procedury, formularze, zapisy)
  • Analiza i monitorowanie wskaźników KPI dla projektu (zdefiniowanych przez Project Management) oraz nadzór nad  terminową  realizacją powierzonych zadań
  • Definiowanie wymagań jakościowych dla komponentów, procesu produkcyjnego, dla wyrobu gotowego
  • Definiowanie kontroli wejściowej dla komponentów
  • Kontakt z dostawcami (zawiera audity specjalne dotyczące problemów rozwojowych)
  • Dokumentacja PPAP i zatwierdzania nowych komponentów
  • Analiza FMEA dla fazy MCS, Pilot Run, Mass production (moderowanie analizy FMEA)
  • Nadzór jakościowy wszystkich faz projektu  (uwzględniając walidację po uruchomieniu produkcji seryjnej)

Wymagania na stanowisku:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu jakością
  • Statystyczne sterowanie procesem
  • Znajomość PPAP, FMEA, SPC, MSA,
  • Definiowanie planów naprawczych
  • Angielski na poziomie min. B1
  • Umiejętność pracy w zespole, zarządzania ryzykami, zarządzania czasem

Oferujemy:

  • Pracę w dobrej atmosferze w firmie będącej częścią koncernu międzynarodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna)
  • Pakiet socjalny

Nasze zobowiązania wobec Ciebie

Naszymi największymi atutami są wiedza, kreatywność i pasja naszych pracowników. Staramy się zapewnić wspaniałe miejsce pracy, które przyciąga, rozwija i zatrzymuje najlepsze talenty, promuje zaangażowanie pracowników, sprzyja pracy zespołowej i ostatecznie napędza innowacje z korzyścią dla naszych klientów. Staramy się stworzyć środowisko, w którym każdy czuje się u siebie, a różnorodność i integracja są motorem wzrostu i innowacji. Opracowujemy i wdrażamy najlepsze w swojej klasie programy i praktyki, zapewniając bogate możliwości rozwoju kariery, słuchając opinii pracowników i zawsze stawiając sobie wyzwania, aby być lepszym.

To jest właśnie The Carrier Way!

Dołącz do nas!

Aplikuj już teraz!Nośnik jest równe szanse / akcji afirmatywnej pracodawcy. Wszystkie wykwalifikowani kandydaci otrzymają wynagrodzenia za pracę, bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie, niepełnosprawność lub status weterana, wiekiem lub jakimkolwiek innym federalnie chronionym klasie.