CAPRICORN: regionalny doradca techniczny

Stanowisko: regionalny doradca techniczny

Na województwa:
1.       pomorskie, kujawsko-pomorskie
2.       wielkopolskie, zachodnio-pomorskie
3.       mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

Zadania

  • Organizacja i zarządzanie grupą klientów w podległym regionie
  • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja założeń w zakresie planów sprzedaży i windykacji należności
  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących podległego obszaru

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowca (najlepiej w pracy w terenie)
  • Wykształcenie średnie
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Obsługa programów: Office, Internet, systemy CRM
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura i pracy
  • Czynne prawo jazdy
  • Wysoka mobilność (praca w terenie)

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i/ lub listu motywacyjnego (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) na adres:

Capricorn S.A.
ul. Ciernie 11
58-160 Świebodzice
lub adresy e-mail: hr01@capricorn.pl

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.