CAPRICORN: regionalny doradca techniczny

Regionalny Doradca Techniczny

(Region: dolnośląskie, opolskie, lubuskie)

Opis stanowiska pracy:

  • Organizacja i zarządzanie grupą klientów w podległym regionie
  • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • Realizacja założeń w zakresie planów sprzedaży i windykacji należności
  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących podległego obszaru

Wymagania:

  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji sprzedażowych w sektorze B2B
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Regionalnego Doradcy Technicznego, handlowca lub instalatora ( mile widziane  doświadczenie w branży budowlanej)
  • Wykształcenie min. Średnie
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Obsługa programów: Office, Internet, systemy CRM-mile widziane
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoka kultura pracy
  • Czynne Prawo Jazdy kat B.
  • Wysoka mobilność (praca w terenie)

Oferujemy:

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego;
  • Uczestnictwo w realizacji ważnych zadań inwestycyjnych;
  • Narzędzia do wykonywania pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Atrakcyjny system premiowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i/ lub listu motywacyjnego (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) na adres:
Capricorn S.A..
ul. Ciernie 11
58-160 Świebodzice
lub adresy e-mail: ewa.m@capricorn.pl