CAPRICORN: product manager

Obecnie poszukujemy osób, ukierunkowanych marketingowo na realizację celów promocyjnych z bagażem doświadczeń budowlanych, zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Product manager.

Opis stanowiska pracy

•         współtworzenie taktyki promocji i reklamy w oparciu o strategię marketingowo-sprzedażową oraz realizacja celów promocyjnych

•         prowadzenie badań i analiz marketingowych w zakresie rozwoju oferty produktowej

•         tworzenie i rozwój narzędzi wspierających sprzedaż i budujących więzi pomiędzy firmą a klientami

•         wsparcie techniczne dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie świadczenia usług serwisowych, doradztwa, rozwiązywania problemów montażowych i użytkowych

Wymagania

•         wykształcenie z zakresu marketingu, zarządzania, instalacji grzewczych, ciepłownictwa, budownictwa

•         doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży, doradztwa w sektorze B2B, B2C w firmie produkcyjnej, budowlanej, call-center lub sprzedaży materiałów budowlanych,      sprzedaży bezpośredniej

•         doświadczenie z zakresie doradztwa i konsultingu

•         doświadczenie w zakresie opracowywania i realizowania planów marketingowych oraz promowania wyrobów na  rynkach docelowych

•         mile widziana znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

•         stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

•         możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i/ lub listu motywacyjnego (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) na adres:

Capricorn S.A.
ul. Ciernie 11
58-160 Świebodzice
lub adresy e-mail: hr01@capricorn.pl

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.