BUDIMEX: kierownik robót w oddziale gwarancji i reklamacji

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie

Zadania

  • przyjmowanie, rejestracja oraz weryfikacja zgłoszonych wad,
  • organizacja i nadzór nad pracami naprawczymi (w tym przygotowanie i wprowadzenie wykonawstwa zastępczego),
  • bieżąca korespondencja i współpraca z Inwestorem oraz Podwykonawcami,
  • weryfikacja i odbiory wykonanych napraw (w tym dokumenty formalne, zgodnie z umowami),
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków potrzebnych do realizacji zadań.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego: budowlane, branżowe sanitarne lub elektryczne,
  • minimum pięcioletniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku i/lub na stanowisku kierownika robót na obiektach kubaturowych
  • umiejętności organizacyjnych,
  • samodzielności i dyscypliny w działaniu,
  • opanowania i wysokiej kultury osobistej,
  • biegłej obsługi komputera,
  • gotowości do podróży służbowych (oraz posiadania prawa jazdy kat. B).