BIMsPLUS: handlowiec

Lokalizacja:
Wrocław, Lubin, Kędzierzyn Koźle
Nazwa stanowiska: Handlowiec

Wymagane:

  • znajomość asortymentu  i lokalnego rynku w  branży grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej
  • doświadczenie na stanowisku handlowca w branży,
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,
  • samodzielność i aktywność w działaniu,
  • min. wykształcenie średnie,
  • podtrzymywanie i nawiązywanie długofalowych relacji z klientami/dostawcami,

Zadania i obowiązki:

  • obsługa aktualnych klientów firmy,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • realizacja planów obrotowych,
  • fachowe doradztwo techniczne

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz motywacyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,
  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę  w młodym, dynamicznym zespole,
  • stały rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń branżowych