BDR Thermea: doradca techniczny ekspozycji mobilnej

BDR Thermea Poland Sp. z o.o. jest częścią Grupy BDR Thermea, europejskiego koncernu zatrudniającego 6500 pracowników i osiągającego obroty ok. 1,7 mld EUR, oferującego swoim klientom pełną ofertę produktową w zakresie techniki grzewczej. W Polsce od 20 lat oferujemy produkty m. in. pod markami De Dietrich, BAXI i Sofath. Dynamiczny rozwój oraz wprowadzanie nowych produktów i rozwiązań technologicznych sprawiły, że poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca techniczny ekspozycji mobilnej Odnawialnych Źródeł Energii

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • współpraca przy przygotowaniu programu i harmonogramu szkoleń oraz budżetu ,monitoring kosztów eksploatacji,
  • pomoc osobie szkolącej podczas prowadzenia szkolenia,
  • prowadzenie ewidencji szkoleń,
  • wspieranie sprzedaży produktów w sektorze OZE na terenie całego kraju ( pompy ciepła, systemy solarne, fotowoltaika)
  • uczestnictwo w targach, seminariach, giełdach lokalnych, szkoleniach na terenie całego kraju,

Wymagania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dobra znajomość urządzeń grzewczych,
  • gotowość do częstych wyjazdów i cyklicznych nieobecności w miejscu zamieszkania
  • znajomość pakietu Microsoft,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • miła i otwarta postawa wobec klientów,

Mile widziane:

  • referencje z poprzednich miejsc pracy,
  • doświadczenie w pracy w branży grzewczej lub w firmie o podobnym profilu
  • zamiłowanie do częstych podróży
  • wykształcenie techniczne,

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwości rozwoju  w ramach firmy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • pozytywne podejście do pracowników