BARTOSZ: reprezentant handlowy

Opis stanowiska:

Firma Bartosz poszukuje osoby, która lubi sprzedawać i „bawić się sprzedażą”. Zatrudniona osoba będzie obsługiwała Klientów w relacji B2B oraz B2C. Bardzo ważnym zadaniem stanie się budowanie nowej marki firmy na rynku, m.in. dzięki profesjonalnemu doradztwu specjalistycznemu. Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało m.in.:

– promocja i sprzedaż produktów  z oferty Firma Bartosz, związanych z energią odnawialną;

– planowanie i realizacja działań pro-sprzedażowych;

– nawiązywanie relacji oraz budowanie partnerstwa z Klientem indywidualnym oraz biznesowym;

– przygotowanie oraz udział w targach, eventach, spotkaniach tematycznych;

– realizacja celów sprzedażowych i jakościowych.

Wymagania:

– doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów w firmie(ach) handlowych – min. 3 lata;

– prawo jazdy kat. B;

– pracowitość, potwierdzona co najmniej 2 dobrymi referencjami od pracodawców;

– dobra autoprezentacja, rozwinięta np. podczas wystąpień publicznych, szkoleń współpracowników lub Klientów;

– komunikatywność na wysokim poziomie, weryfikowana podczas rozmowy rekrutacyjnej;

– rozwinięta kultura osobista, zdobyta podczas współpracy z dotychczasowymi Klientami;

– kreatywność w poszukiwaniu nowych sposobów dotarcia do Klientów, poparta konkretnymi aktywnościami z dotychczasowej pracy zawodowej;

– dobra znajomość pakietu Office: Word, Excel, Power Point;

Dodatkowym atutem będzie zdobyte doświadczenie w branży energii odnawialnej lub sanitarno-grzewczej.

Oferujemy:

– Zależy nam na tym, aby praca w Firma Bartosz, była dla Ciebie pasją, tak jak dla wszystkich członków naszego zespołu. To coś więcej niż praca. To współtworzenie nowej jakości usług, powiązanych z najlepszymi produktami na rynku.

– Proponujemy Ci umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu. Satysfakcjonujące wynagrodzenie, będzie powiązane z Twoimi osiągnięciami sprzedażowymi oraz jakościowymi. Podstawową zasadą stosowaną przez nas jest partnerstwo, które według nas musi być oparte o wartości, zaufanie oraz Twoje pełne zaangażowanie.

– Określona przez nas droga Twojego rozwoju będzie prowadziła przez cykl szkoleń branżowych. Potrafimy zadbać o Twoje kompetencje i umiejętności sprzedażowe, nawet jeśli jesteś doświadczonym specjalistą w zakresie sprzedaży. Dzięki coaching’owi, który jest standardem w naszej pracy możemy zadbać o dobre samopoczucie naszych ludzi, jednocześnie osiągając ponadprzeciętne rezultaty.

– To również od Ciebie będzie zależało, gdzie w tej firmie będziesz za 2-3 lata. W tej perspektywie czasu możesz stać się osobą zarządzającą kilkuosobowym zespołem sprzedażowym.

– Zapewniamy pakiet wspierający efektywność: samochód, urządzenia mobilne, aplikacje, to uzupełnienie tego, co będzie Ci niezbędne do pracy w naszej firmie.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu swoją kandydaturę mogą zgłosić poprze przesłanie wymaganych dokumentów (CV + list motywacyjny + referencje) na adres: marketing@bartosz.com.pl z dopiskiem w temacie: „Reprezentant handlowy … (tu województwo)”.