BART: inżynier sprzedaży/kierownik

Inżynier Sprzedaży / Kierownik Projektu

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska:

Istotą stanowiska jest przede wszystkim budowa stałych i długotrwałych relacji z inwestorami z szeroko rozumianej bazy przemysłowej w zakresie instalacji wentylacji, filtrowentylacji i odpylania. A także poszukiwanie nowych partnerów do współpracy, zwiększanie wolumenu sprzedaży.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z inwestorami z zakresu branży przemysłowej,
  • Budowa długotrwałych relacji z inwestorami,
  • Penetracja i monitoring rynku w zakresie pozyskiwania nowych kontaktów i partnerów,
  • Opracowywanie technicznych rozwiązań koncepcyjnych w zakresie instalacji wentylacji, filtrowentylacji i odpylania,
  • Przygotowanie ofert handlowych,
  • Nadzór nad realizacją inwestycji,
  • Współpraca z działem projektowym i działem realizacji firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, idealnie w firmie o zbliżonym profilu,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: instalacje sanitarne lub mechaniczne),
  • Znajomość zagadnień z zakresu wentylacji, klimatyzacji,
  • Podstawowa znajomość zagadnień prawa budowlanego,
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu elektryki,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Obsługa komputera pakiet MS Office,
  • Samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu,
  • Doświadczenie w realizacji samodzielnych projektów,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista,
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność logicznego (analitycznego) rozumowania i wyciągania wniosków,
  • Gotowość do częstych wyjazdów,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w stale rozwijającej się organizacji,
  • Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon komórkowy.