APP-PROJEKT: inspektor nadzoru

Firma APP-Projekt S.A. zajmująca się zarządzaniem projektami inwestycyjnymi pilnie poszukuje inżynierów z uprawnieniami na stanowisko:

Inspektor Nadzoru Robót Sanitarnych

Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: INRS/WAW/02/2018

Opis stanowiska:

  • sprawowanie kontroli zgodności realizacji inwestycji z projektem i pozwoleniem na budowę,
  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót sanitarnych,
  • weryfikacja i opiniowanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej,
  • kontrola zaawansowania robót i potwierdzanie zaawansowania raportami,
  • kontrola zgodności robót z obowiązującym harmonogramem budowy,
  • przygotowywanie, dokonywanie i udział w odbiorach robót i instalacji oraz udział w odbiorze końcowym i ostatecznym,
  • stosowanie procedur jakościowych,
  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych.

Wymagania:

  • wieloletnie doświadczenie w nadzorze,
  • posiadanie odpowiednich uprawnień budowlanych do sprawowania funkcji Inspektora Nadzoru Robót Sanitarnych,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość MS Office 2010 i wyższe, MS Project 2007 i wyższe,
  • praktyczna znajomość przepisów budowlanych i procedur związanych z inwestycjami budowlanymi.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.