APP-Projekt: inspektor nadzoru

Inspektor Nadzoru Robót Sanitarnych

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: INRS/WAW/01/2016

Opis stanowiska:

  • sprawowanie kontroli zgodności realizacji inwestycji z projektem i pozwoleniem na budowę,
  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót sanitarnych,
  • kontrola zaawansowania robót i potwierdzanie zaawansowania raportami,
  • kontrola zgodności robót z obowiązującym harmonogramem budowy,
  • przygotowywanie, dokonywanie i udział w odbiorach robót i instalacji oraz udział w odbiorze końcowym i ostatecznym,
  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych.

Wymagania:

  • posiadanie odpowiednich uprawnień do sprawowania funkcji Inspektora Nadzoru Robót Sanitarnych,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • praktyczna znajomość przepisów i procedur związanych z inwestycjami budowlanymi,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.