INSTALCOMPAKT: regionalny inżynier sprzedaży

REGIONALNY INŻYNIER SPRZEDAŻY NA TEREN WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Obowiązki:

  • reprezentowanie firmy;
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań;
  • opracowywanie ofert;
  • rozpoznawanie przetargów;
  • negocjacje handlowe;
  • budowanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych relacji z Klientem;
  • pozyskiwanie zamówień dla firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane inżynieria środowiska, budownictwo, mechanika, elektryka, automatyka);
  • znajomość technik sprzedaży;
  • absolwent/absolwentka lub osoba z doświadczeniem na podobnym stanowisku;
  • znajomość rynku B2B oraz zagadnień z zakresu procesu inwestycyjnego będą dodatkowym atutem;
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie, samodyscyplina.

Oferujemy:

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w zespole inżynierów;
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia;
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy;
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.