SONY DSC

Na Fuerteventurze z HERZ-KDF +

Ponad 110 uczestników wyprawy, czyli… warto trzymać z Herzem

Ideą powołania Klubu Dobrego Fachowca HERZ było stworzenie elitarnej grupy profesjonalnych instalatorów, potrafiących tak wykonywać instalacje, aby zapewnić ostatecznym użytkownikom możliwość skorzystania ze wszystkich zalet wyrobów marki HERZ. Program partnerski HERZ-KDF+ (tak brzmi jego aktualna nazwa) funkcjonuje nieprzerwanie od 18 lat i jest najdłużej istniejącym tego typu projektem na polskim rynku instalacyjnym!

Początek XXI wieku przyniósł w Polsce istotne zmiany w branży instalacyjnej. Kończyła się dekada intensywnej termomodernizacji, powoli zaczynał się proces konsolidacji firm dystrybucyjnych, a w branży budowlanej po raz pierwszy od 10 lat widać było istotne spowolnienie. Odpowiedzią na dynamiczne zmiany w otoczeniu zewnętrznym oraz wyzwania związane z wprowadzeniem na rynek nowej grupy produktowej – systemu instalacyjnego HERZ-PipeFix – było zintensyfikowanie działań firmy HERZ w zakresie współpracy z firmami wykonawczymi. Uruchomienie programu Klub Dobrego Fachowca stanowiło główny punkt przyjętej wtedy strategii marketingowej, otwierając równocześnie całkowicie nowe możliwości dla rozwoju marki Herz w Polsce.


KDF+ na Fuerteventurze
W październiku br. grupa najaktywniejszych członków programu HERZ-KDF+ uczestniczyła w konferencji technicznej „Nowości HERZ 2019” zorganizowanej na Fuerteventurze – drugiej co do wielkości wyspie w archipelagu Wysp Kanaryjskich, wpisanej na listę UNESCO, jako światowy rezerwat biosfery.
Gośćmi specjalnymi tegorocznej konferencji byli przedstawiciele firm projektowych oraz projektowo-wykonawczych.
Podczas tygodniowego pobytu na Fuerteventurze, oprócz udziału w konferencji technicznej, uczestnicy mieli wystarczająco dużo czasu, aby poznać bliżej wszystkie uroki tej niesamowitej wyspy: pustynne, powulkaniczne krajobrazy, długie, piaszczyste plaże, a także możliwość degustacji miejscowego sera, robionego z mleka fuerteventurskich kóz. Tematem na osobny artykuł mogłoby być największe bogactwo wyspy, czyli Aloe Vera Barbadensis Miller. Co można otrzymać z tej szlachetnej rośliny najlepiej zobaczyć na żywo, w jednej z wielu lokalnych manufaktur produkujących kosmetyki, parafarmaceutyki i napoje z aloesu. Uczestnicy tegorocznej konferencji nie tylko podziwiali uroki Fuerteventury, ale zwiedzali również sąsiednią, klimatyczną wyspę Lanzarotte, a także pływali w oceanie, grali w siatkówkę, pétanque, strzelali z łuku i wiatrówki oraz rywalizowali w aqua-olimpiadzie. A po całodziennych, intensywnych atrakcjach, każdy wieczór kończyła wspólna zabawa w kanaryjskich klimatach.

HERZ-KDF+, czyli 18 lat istnienia z gwarancją najwyższej jakości usług
Pełny komfort, przy równoczesnym ograniczeniu zużycia energii, zapewnić mogą wyłącznie systemy sanitarne i grzewcze markowych producentów, instalowane przez doświadczonych wykonawców. Dokładnie o takim idealnym połączeniu możemy mówić w przypadku systemów firmy Herz, instalowanych przez profesjonalnych wykonawców – uczestników programu HERZ-KDF+.
Początki Klubu Dobrego Fachowca sięgają 2001 roku, kiedy to HERZ zadecydował, że produkty firmy powinny być instalowane przez zaufanych i dobrze przeszkolonych fachowców. Przez 18 lat funkcjonowania KDF zmieniły się zasady przynależności, KDF przemianowano na KDF+, nastąpiła też weryfikacja instalatorów należących do klubu ze względu na jakość i trwałość wykonywanych przez nich systemów grzewczych i chłodniczych, a także wolumen pakietu zamówień i zamontowanych rozwiązań.
Przez cały okres funkcjonowania KDF i KDF+ mocny nacisk zawsze kładziono na szkolenia, czego dowodem jest liczba na bieżąco szkolonych instalatorów w siedzibie firmy w Wieliczce.
Potwierdzeniem najwyższej jakości pracy instalatorów uczestniczących w programie jest wydłużona, 10-letnia gwarancja, którą firma HERZ obejmuje instalowane przez nich produkty.
Od 18 lat instalatorzy uczestniczący w programie HERZ-KDF+ zapewniają profesjonalne wykonawstwo instalacji sanitarnych i grzewczych na terenie całej Polski, systematycznie poszerzając grono usatysfakcjonowanych użytkowników produktów marki HERZ.

Bezpłatna prenumerata