Globalny szczyt Haier podczas IFA w Berlinie

Win The New Era Together to motto przyświecające ogólnoświatowej konferencji HAIER, która odbyła się 2 września w Berlinie podczas prestiżowych Targów Elektroniki Użytkowej IFA. Uczestniczyło w niej 160 przedstawicieli HAIER z całego świata. Jej celem było podsumowanie działań globalnej marki w poszczególnych regionach globu, lecz także przedstawienie know-how – czyli tego co robi i w jaki sposób, że w tak krótkim czasie weszła na szczyt i zdobyła pozycję światowego lidera.

Refsystem – generalny dystrybutor HAIER AC w Polsce, jako jedyna firma z Europy Środkowej, miała zaszczyt wystąpić jako prelegent w trakcie globalnego szczytu. Podczas wystąpienia dyrektor ds. rozwoju marki Haier w Polsce, Maciej Mach, podkreślając dynamikę sprzedaży oraz osiągnięte wyniki finansowe, wskazał kluczowe obszary rozwoju marki oraz priorytetowe założenia na kolejne lata współpracy. Przedstawienie Refsystem jako case study podczas globalnej konferencji to uhonorowanie działań spółki, która w niespełna 10 lat zdobyła uznanie klientów w Polsce i wypracowała sobie pozycję lidera branży HVAC.
Haier to unikatowa marka łącząca technologię, jakość i wysokie oczekiwania klientów. Niespotykana struktura globalnej firmy, zbudowana na zasadzie samodzielnego zarządzania i braku klasycznych struktur hierarchicznych, pozwoliła w niespełna 35 lat zbudować markę nr 1 na świecie (lider klimatyzatorów sterowanych zdalnie). Haier AC został wyróżniony aż trzema certyfikatami Nr 1 potwierdzajacymi pozycję marki na światowych rynkach (źródło: Euromonitor International Limited 2022).
Udział Refsystem w tak prestiżowej uroczystości pokazuje dynamikę rozwoju marki Haier w Polsce oraz ugruntowuje wiodącą pozycję firmy na rynku. To wyraz zaufania do reprezentowanego systemu zarządzania, stawiającego na relacje w procesie budowania marki. Dzięki tak realizowanej strategii Refsystem motto tegorocznego szczytu Win the New Era Together wybrzmiewa jeszcze bardziej.

Bezpłatna prenumerata