Zostań Najlepszym Fotografem 2017 Honeywell

III Edycja – temat przewodni Natura

Już 3 raz z rzędu firma Honeywell ogłosiła konkurs na najlepsze zdjęcia, tym razem tematem przewodnim jest „Natura”. Uczestnicy konkursu mogą dodawać zdjęcia i głosować na specjalnie stworzonej platformie, bardzo łatwej w obsłudze.

 

Konkurs toczy się na platformie: www.honeywellcalendar.com

Dodawanie zdjęć: 20 lipca – 20 września 2016 r.

Głosowanie na najlepsze zdjęcia:  21 września – 28 września 2016 r.

Ogłoszenie wyników: 30 września 2016 r.

Nagrody

Zwycięskie zdjęcia: wybrane przez jury Honeywell (12 zdjęć na 12 miesięcy), wybrane przez internautów w głosowaniu internetowym (na okładkę kalendarza), pojawią się w Kalendarzu Honeywell 2017, a ich autorzy otrzymają:
• statuetkę „Najlepszy Fotograf 2017 Honeywell”
• zestaw „Bezpieczny dom” Honeywell (detektor tlenku węgla XC70 i detektor dymu XS100)
• 5 szt. Kalendarza Honeywell 2017
Uczestnicy konkursu

Konkurs jest skierowany do partnerów handlowych Honeywell, instalatorów, projektantów branży grzewczej i chłodniczej, partnerów Centraline oraz Saia Burgess Controls, a także do pracowników hurtowni i spółdzielni mieszkaniowych. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest prowadzenie sprzedaży produktów Honeywell, projektowanie przy uzyciu produktów Honeywell lub ich promowanie. Uczestnikiem konkursu nie może być osoba pracująca w firmie konkurencyjnej do Honeywell.
Wszyscy uczestnicy konkursu, którzy zarejestrują się do udziału w konkursie, dodadzą zdjęcia lub oddadzą głos na najlepsze zdjęcie i poprawnie wypełnia formularz znajdujący się na platformie, podając pełne dane adresowe, otrzymają Kalendarz Honeywell 2017.

Pobierz szczegółowy regulamin konkursu  

 

 

 

 

Bezpłatna prenumerata