Vaillant w nowym biurze, z multimedialnym centrum szkoleniowym

Kolejny krok do realizacji zrównoważonego rozwoju

21 maja 2019 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowego biura wraz z nowoczesnym, multimedialnym centrum szkoleniowym Vaillant Saunier Duval, które znajduje się na ul. 1 Sierpnia 6A w Warszawie. Na wydarzenie zostali zaproszeni wiodący partnerzy marki, czołowi instalatorzy i serwisanci oraz regionalni koordynatorzy serwisu.

W trosce o zachowanie równowagi w korzystaniu z zasobów naturalnych, rozwoju produkcji, zatrudnieniu pracowników oraz budowaniu relacji społecznych Vaillant przyjął w 2011 roku strategiczny program zrównoważonego rozwoju o nazwie S.E.E.D.S. W ramach jego realizacji m.in. dba o najwyższą jakość produkowanych urządzeń i wspiera inicjatywy proekologiczne. Teraz również, dzięki otwarciu nowego biura połączonego z multimedialnym centrum szkoleniowym, zapewnia jeszcze wyższy komfort środowiska pracy oraz najnowocześniejszą przestrzeń i materiały szkoleniowe dla instalatorów i serwisantów.

– Nowe biuro jest kolejnym etapem realizacji naszej strategii zrównoważonego rozwoju, którą rozumiemy jako troskę o cztery obszary naszej działalności – produkty, środowisko, społeczeństwo i pracowników. Z myślą o tych ostatnich stworzyliśmy miejsce przyjazne pracownikom, ale również instalatorom i serwisantom. W części biurowca wydzieliliśmy przestrzeń na nowy ośrodek szkoleniowy, w którym znajdują się multimedialne sale teoretyczne oraz ergonomiczne sale szkoleniowe z nowoczesnymi sprzętami. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej szkolić współpracujących z nami instalatorów – podkreśla Łukasz Gwiazdowski, dyrektor generalny Vaillant Saunier Duval.

W części szkoleniowej nowej siedziby Vaillant Saunier Duval znajdują się najnowsze urządzenia z oferty obu marek, dzięki czemu instalatorzy mogą szybko zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne w ich pracy. Ciekawie zostały zaprojektowane stanowiska z kotłami czy pompami ciepła: koncepcja wyspowa umożliwia dostęp do urządzenia praktycznie z każdej strony, specjalna zaś technika podłączeń – szybką wymianę danego urządzenia na nowszą wersję.

Podczas szkoleń odbywają się zajęcia teoretyczne (multimedialne materiały szkoleniowe dostępne są na tablecie dla każdego kursanta) oraz praktyczne (w pełni działające urządzenia wraz z symulacją różnych obiegów grzewczych i chłodniczych).

Więcej informacji o kursach odbywających się w nowej siedzibie marki oraz formularz zapisu znajdziesz na stronach:

Vaillant.pl – www.vaillant.pl/profesjonalisci/szkolenia/zapisy-na-szkolenia/

SaunierDuval.pl – https://www.saunierduval.pl/dla-partnerow/szkolenia/zapisy-na-szkolenia/

Vaillant Saunier Duval na rynku, czyli… dziś i jutro

Uroczystość otwarcia nowego biura stała się okazją do zaprezentowania pozycji firmy Vaillant Saunier Duval w Polsce i podziękowania wszystkim odbiorcom, firmom instalatorskim i współpracownikom za lata owocnej współpracy.

Koncern Vaillant jest obecny w Polsce ponad 27 lat. Od lat charakteryzuje go stabilna polityka handlowa. Warto jednak zaznaczyć, że marka umie w pełni wykorzystać koniunkturę rynku oraz potencjał i innowacyjność własnej firmy, co w ostatnich dwóch latach zaowocowało wzrostem obrotów o 50% (w samym 2018 r. obrót wzrósł o 30%). Marka ma silną pozycję w kotłach (nr 2 w 2018 r.) i pompach ciepła (nr 6 w 2018 r.).

Strategia działania na kolejne lata zakłada umacnianie pozycji w obu tych segmentach urządzeń, zarówno przez od lat już sprawdzone aktywności rynkowe (promocje urządzeń, kampanie wizerunkowe, wsparcie instalatorów i projektantów, programy lojalnościowe, mocny zespół handlowy, doradztwa i serwisowy…), jak i nowe formy na miarę dzisiejszych czasów, jak: silne działania digitalowe, rozwój profilu Facebook, czy platformy programów doboru i cennikowej on-line, aktywny udział w programach antysmogowych…

 

Bezpłatna prenumerata