Sześć kół gotowych do drogi

Baw się z Onninenem

„Dwa Koła” to nowa zabawa, którą Onninen proponuje swoim klientom w 2016 roku. Zeszłoroczny sukces loterii z Mustangiem jako nagrodą główną zainspirował organizatorów, by tym razem spotęgować emocje towarzyszące losowaniu nagrody głównej w Wielkim Finale i nagrodzić aż 3 uczestników. A więc… teraz do wygrania są aż 3 motocykle custom na bazie Harleya Davidsona plus 45 nagród dodatkowych w losowaniach miesięcznych, w tym m.in. vouchery na kurs prawa jazdy kategorii A, dzięki któremu finaliści będą mogli osobiście prowadzić swoje „dwa koła”.

Jeżeli nigdy przedtem nie prowadziłeś motocykla custom (w dodatku zbudowanego na bazie kultowej amerykańskiej marki Harley Davidson), to możesz być zaskoczony, kiedy pierwszy raz doświadczysz tego uczucia. Nawet motocykliści posiadający wieloletnie doświadczenie przechodzą okres aklimatyzacji. Nagle okazuje się, że posiadanie motocykla nie stanowi sposobu na przemieszczanie się z miejsca na miejsce, ale jest czymś znacznie „większym”.

O tym uczuciu będzie mogło się przekonać 3 klientów, ponieważ w loterii „Dwa Koła” do wygrania są aż 3 motocykle custom. Każdy z nich to efekt ponad 300 godzin pracy, na którą składa się talent, pasja i pedantyczna dbałość o szczegóły. Te customowe arcydzieła zostaną rozlosowane podczas Wielkiego Finału już 9 grudnia 2016.

 3 zupełnie niepowtarzalne customy dla 3 zupełnie różnych osobowości.

Jak wziąć udział w loterii?

Dokonuj zakupów w Onninen, które kolejno będą się kumulować na Twoim koncie, gdy osiągniesz wartości 5000 zł netto otrzymasz 1 los, wielokrotność uzyskanej wartości 5000 zł netto = liczbie losów. Aby wziąć udział w loterii, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie wypełnia się tylko raz. Rejestracja zakupów odbywa się automatycznie – dane zaciągają się z systemu sprzedaży Onninen. Zgłoszenia zakupów/rejestracji przyjmowane są do 8 grudnia 2016 r. włącznie.

Pula losów a nagrody:
• min. 2 losy dają szansę na nagrodę główną – jeden z motocykli custom na bazie Harley Davidsona.
• już 1 los daje szansę na nagrodę miesięczną.

Wylosowany los w puli miesięcznej daje szansę zdobycia nagrody głównej, ale nie bierze udziału w kolejnym losowaniu miesięcznych nagród. Im więcej losów, tym więcej szans!


Custom model 13
Motocykl custom model 13.
Baza: Harley Davidson FLSTCI z roku 2004.
Wartość po przebudowie 81 795 zł.


Custom model 30
Motocykl custom model 30.
Baza: Harley Davidson FLSTN z roku 2008.
Wartość po przebudowie 85 116 zł.


Custom model 20 Anniversary
Motocykl custom motor model 20 Anniversary.
Baza Harley Davidson FLSTF z roku 2011.
Wartość po przebudowie 108 424,50 zł.


Voucher na kurs prawa jazdy kat. A
Voucher na kurs prawa jazdy kategorii A. Ważny w każdym wybranym przez zwycięzcę ośrodku szkoleniowym na terenie całej Polski. Pula nagród podczas każdego losowania miesięcznego: 10 szt. Łączna liczba nagród: 30 szt.


Bon zakupowy Onninen na 2000 zł
Voucher o wartości 2000 zł, przeznaczony na zakupy w sieci sprzedaży Onninen, na terenie całej Polski. Pula nagród podczas każdego losowania miesięcznego: 5 szt. Łączna liczba nagród: 15 szt.

Wielki Finał i losowanie nagród głównych: 9 grudnia 2016 r.
Naprawdę warto!
Więcej na: www.onninen.pl

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017