Projektowanie schematów aplikacyjnych online

Thermia wprowadza na rynek innowacyjną aplikację dostępną na stronie interetowej Generator Schematów Aplikacyjnych: wydajne i praktyczne narzędzie dla każdego inżyniera, projektanta specjalizującego się w systemach grzewczych.

 

Generator Schematów Aplikacyjnych umożliwia wybór pompy ciepła i oferuje szereg różnych systemów grzewczych. Użytkownicy mogą zaprojektować systemy: tylko z funkcją ogrzewania, ogrzewania i wytwarzania ciepłej wody użytkowej lub z dodatkowymi funkcjami, takimi jak ogrzewanie basenu czy chłodzenie. Istnieje również możliwość zaprojektowania zasobników z ciepłą wodą lub ogrzewania pomocniczego. Po zakończeniu projektowania aplikacja automatycznie generuje pełną listę komponentów systemu. Zarówno schemat projektu, jak i lista komponentów mogą być zapisane pod nazwą projektu i zachowane w PDF jako załącznik do oferty dla klienta.

Projektanci i inżynierowie konsultanci są pod stałą presją, aby szybko realizować projekty. Nasze nowe narzędzie internetowe umożliwi im szybkie i dokładne projektowanie systemów grzewczych opartych na pompach ciepła Thermia. Co więcej, wszystkie rozwiązania projektowe wykonane przy użyciu nowego narzędzia są sprawdzane i zatwierdzane przez firmę Thermia. – wyjaśnił Rickard Karlsson, dyrektor Centrum Obsługi Klienta w Thermia AB.

Korzystając z Generatora Schematów Aplikacyjnych, można łatwo zaprojektować schemat systemów grzewczych/chłodzących, od domów jednorodzinnych aż po duże hotele lub budynki wielorodzinne.
Thermia ma nadzieję, że projektanci systemów grzewczych uznają Generator Rozwiązań Projektowych za cenne narzędzie, a ich klienci będą cieszyć się korzyściami z niezawodnego systemu energetycznego przez wiele lat.

Przejdź na Generator Schematów Aplikacyjnych – projektuj szybciej i efektywniej, już teraz!


Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 6/2018 1/2018 12/2017