Program Instalator 2017 firmy Viessmann – nowa odsłona

Od 3 stycznia 2017 roku ruszyła kolejna edycja Programu Instalator. W niej sporo zmian, szczególnie atrakcyjnych dla uczestników programu, a więc jeszcze więcej korzyści finansowych, a także ciekawych nagród za kolejne zarejestrowane urządzenia.

  • Jak zawsze, za każde prawidłowo zarejestrowane urządzenie uczestnik otrzymuje PREMIĘ finansową.
  • Premia wypłacana jest do 20. dnia kolejnego miesiąca – pieniądze trafiają na kartę prepaid. Przy pomocy karty można płacić za zakupy w sklepach.
  • Uczestnik ma dostęp do prezentacji szkoleniowych i webinarów przygotowanych specjalnie dla Instalatorów.

Co się nie zmienia?

Dodatkowo oprócz premii finansowej można zdobyć także wartościowe NAGRODY, które przyznawane są po zarejestrowaniu określonej liczby urządzeń :

…za pierwsze zarejestrowane urządzenie w 2017 roku: można wybrać standardową premię lub wysokiej jakości bluzę.
…za trzecie: personalizowaną naklejkę magnetyczną na samochód.
…za piąte: voucher na szkolenie Viessmanna, zakończone certyfikatem.
…za dziesiąte: automatycznie zostanie podwojona premia rejestrowanego urządzenia.

Co jeszcze wydarzy się w 2017 roku?
Ta data jest wyjątkowa także ze względu na jubileusz. Marka Viessmann świętuje dwie ważne rocznice: 25-lecie obecności w Polsce i 100 lat istnienia firmy!

Z tej okazji została wprowadzona dodatkowa nagroda – co 25 zarejestrowane urządzenie w systemie otrzyma wysokiej jakości spodnie robocze do pasa.

Podsumowanie Programu Instalator 2016 – nasz wspólny sukces!

W momencie startu kolejnej edycji Programu Instalator, warto podsumować rok 2016. A wydarzyło się bardzo wiele!
Wszystkie ambitne plany i ważne akcje zrealizowane w ciągu minionych 12 miesięcy nie byłyby możliwe bez uczestników. Dlatego dziś firma Viessmann pragnie podziękować wszystkim uczestnikom Programu Instalator za zaangażowanie, profesjonalizm i wielką dawkę pozytywnej energii.

Co szczególnie zapamiętamy z ubiegłorocznej edycji Programu Instalator?

  • Udział w targach, przede wszystkim w Międzynarodowych Targach Instalacyjnych INSTALACJE 2016 w Poznaniu.
    Ponad 6000 odwiedzających stoisko, wielkie zainteresowanie ofertą i okazja do sportowej rywalizacji pod okiem biathlonistki Weroniki Nowakowskiej – to wszystko sprawiło, że Targi INSTALACJE były niezapomnianym wydarzeniem.
  • Piknik Instalatora zorganizowany w przedstawicielstwach firmy Viessmann aż w PIĘCIU miastach! Dopisali zarówno Instalatorzy, jak i Dystrybutorzy Viessmann oraz ich rodziny.
  • Ankiety dla Instalatorów. Jak co roku w ważnych sprawach pytaliśmy uczestników o zdanie – czyli osoby najbardziej zainteresowane formą i treścią Programu Instalator.

W ankietach można było wypowiedzieć się m.in. na temat szkoleń, a także pomóc firmie Viessmann w stworzeniu zasad tegorocznej edycji Programu.

  • Tematy Miesiąca, czyli prezentacje o zagadnieniach szczególnie ważnych dla Instalatorów. Tematy szkoleń wybierali sami uczestnicy Programu – poprzez ankietę.
  • Webinary o nowościach, trendach, nowinkach i zmianach na rynku urządzeń c.o., c.w.u. i OZE. Za każdym razem przygotowywane przez wysokiej klasy specjalistów Viessmann.

Tyle wydarzyło się w roku minionym, ale rok 2017 zapowiada się jeszcze bogatszy. Więcej informacji wkrótce!

 

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017