AFRISO wspiera w tworzeniu „instalacji pod kontrolą”

Filmy poradnikowe, szkolenia online, wparcie techniczne, dyskusje branżowe, program partnerski. To tylko kilka propozycji firmy AFRISO, która zaprasza wszystkich instalatorów do społeczności profesjonalistów tworzących „instalacje pod kontrolą”.

Drużyna A – wyjątkowe miejsce dla instalatorów

Drużyna A to program partnerski skierowany zarówno dla firm, jak i pojedynczych wykonawców. Uczestnicy, jak na instalatorów przystało, zbierają punkty zwane nyplami, przyznawane za zakup wybranych produktów AFRISO. Nyple otrzymamy, wpisując kody z opakowań na stronie internetowej www.druzyna-a.afriso.pl lub wysyłając wiadomość sms. Wymienimy je na nagrody rzeczowe dostępne w bogatym katalogu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: od narzędzi, przez sprzęty domowe, po prezenty dla dzieci. Na tym jednak nie koniec – dzięki opcji wyboru karty przedpłaconej, nyple wymienimy także na złotówki.
Program Drużyny A pomyślany jest tak, aby zbierać nyple przy różnych okazjach: uczestnicząc w szkoleniach i akcjach specjalnych jak targi, wypełniając ankiety i quizy, czy przechodząc kolejne etapy specjalnej gry online. Co miesiąc można zdobyć dodatkowe punkty rejestrując produkty objęte promocją oraz skorzystać z „Mnożnika wiedzy” dostępnego w szkoleniu miesiąca. Możliwości zbierania nypli, których uczestnicy łącznie zebrali już ponad milion, jest więc bardzo wiele.

Kanał AFRISOpl na YouTube – największe na świecie medium poradnikowe dla instalatorów

Kanał AFRISOpl na YouTube to już ponad 150 regularnie publikowanych filmów z mnóstwem porad ułatwiających pracę na instalacjach.
AFRISO dzieli się w nich sprawdzonymi i skutecznymi sposobami rozwiązywania problemów, ochrony oraz kontroli instalacji grzewczych, jak i chłodniczych. Prowadzący każdy odcinek Tomasz Zając to już osobowość znana w środowisku instalatorów, którzy niejednokrotnie chętnie dzielą się w komentarzach swoimi wątpliwościami, pytaniami i pomysłami związanymi z optymalizacją swojej pracy.
Tworzony od 8 lat kanał jest regularnie rozwijany nie tylko pod kątem tematyki. Jest także wzbogacany o nowe formy poradnika – shortsy, czyli maksymalnie 60 sekundowe filmiki. Nagrania pokazują, jak wykonać daną czynność krok po kroku w taki sposób, aby od razu móc powtórzyć ją w kotłowni. Wśród ponad 30 filmików znajdziemy zarówno odpowiedzi, jak sprawdzić zawór bezpieczeństwa bądź zmienić charakterystykę pracy pomp obiegowych, ale także jak odróżnić najnowszy odpowietrznik AFRISO od poprzedniej wersji.
Równolegle obok shortsów, co 2 tygodnie w niedzielę na instalatorów czekają kolejne odcinki filmów z poradami, schematami i pomocnymi rozwiązaniami. Jak bardzo pomocnymi pokazują liczby – 13 000 000 wyświetleń filmów i ponad 65 000 subskrypcji kanału, na który zapraszamy każdego, kto chce być na bieżąco z nowymi produkcjami.

Przejdź  Kanał AFRISOpl na YT

Przejdź  AFRISOpl shorts

Wsparcie w terenie

AFRISO nie skupia się wyłącznie na dostarczaniu urządzeń armatury zabezpieczającej i regulacyjnej, ale oferuje także kompleksowe wsparcie dla instalatorów. Bryka Hydraulika to specjalnie dostosowane mobilne centrum pokazowe, w którym zobaczymy nowe generacje produktów i nowości. W środku samochodu w towarzystwie ekspertów napijemy się kawy i porozmawiamy o rozwiązaniach dla instalacji z różnymi źródłami ciepła oraz ogrzewania podłogowego. Corocznie przemierzając tysiące kilometrów, dwie Bryki docierają do najdalszych zakątków całej Polski.
Na miejscu inwestycji natomiast wyciągnie pomocną dłoń do nas ekipa Mobilnego Wsparcia Technicznego. W ramach usługi wspólnie z instalatorem pracownicy firmy AFRISO oferują nie tylko swoje doświadczenie, wiedzę i niezbędne uprawnienia, ale także profesjonalne narzędzia jak kamera termowizyjna, analizator spalin czy manometr elektroniczny.
W swoich działaniach AFRISO oferuje nie tylko rozwiązania dopasowane do potrzeb, ale także cały szereg usług prowadzonych przez doświadczonych inżynierów, profesjonalną obsługę administracyjną, a także niezawodnych doradców technicznych. Wszystko po to, aby wspierać profesjonalistów w tworzeniu „instalacji pod kontrolą”.

Przejdź  Gdzie spotkasz Brykę Hydraulika

Bezpłatna prenumerata