testo 565i – pompa do automatycznego próżniowania

Po prostu włącz i gotowe

Dzięki nowej pompie testo 565i próżniowanie systemów chłodniczych i pomp ciepła przebiega całkowicie automatycznie. Dzięki funkcji automatycznego zatrzymania po osiągnięciu docelowej wartości podciśnienia i samouruchamiającemu się testowi utrzymywania próżni, wystarczy rozpocząć proces, a reszta zrobi się sama.

Inteligentna, wydajna i niezawodna
Nowa pompa próżniowa testo 565i całkowicie automatycznie opróżnia układy chłodnicze i pompy ciepła. Po osiągnięciu żądanej docelowej wartości próżni, pompa automatycznie zostaje zatrzymana i jednocześnie inicjowany jest test utrzymania próżni. W przypadku wzrostu ciśnienia spowodowanego dalszym parowaniem wilgoci w układzie, pompa ponownie rozpoczyna pracę. Kolejne osiągnięcie docelowej wartości próżni znów zatrzymuje pracę i następuje ocena za pomocą testu utrzymania próżni. Dopuszczalne jest przeprowadzenie maksymalnie dziesięciu takich cykli w sposób całkowicie automatyczny bez angażowania użytkownika pompy w cały proces. W ten sposób można bezpiecznie usuwać obce gazy i wilgoć oraz przechowywać dane dotyczące szczelności systemu, a pompa pracuje w sposób optymalny: nie za długo, nie za krótko, tyle ile potrzeba, nadmiernie nie obciążając silnika i niepotrzebnie nie zużywając oleju i energii elektrycznej, jednak dając pewność co do poprawnie wykonanego procesu, w tym oszczędzając poświęcony czas do wymaganego minimum. Funkcja rejestrowania danych zapewnia pełną dokumentację. Dzięki temu proces próżniowania może przebiegać całkowicie niezależnie, nie absorbując zbytnio użytkownika – dla maksymalnej dokładności i wydajności. Konfiguracja, monitorowanie odczytów na żywo i wysyłanie raportów pomiarowych są łatwo konfigurowane i kontrolowane za pomocą bezpłatnej aplikacji testo Smart App. Pozwala to zachować elastyczność i oszczędza czas.
Aby zapewnić doskonałą interakcję między różnymi zadaniami pomiarowymi, po włączeniu testo 565i automatycznie nawiązuje połączenie Bluetooth z przyrządami pomiarowymi Testo, a także z aplikacją Smart App. Pompa gwarantuje również maksymalne bezpieczeństwo przez cały czas dzięki kompatybilności z czynnikami chłodniczymi A2L i A3.
Maksymalną wygodę gwarantuje prosty mechanizm wymiany oleju i wziernik do szybkiej oceny poziomu oleju, a także ergonomiczny uchwyt. Aby zapewnić wysoką niezawodność, wbudowany zawór zwrotny zapewnia skuteczną ochronę przed utratą próżni, nawet w przypadku nieoczekiwanej awarii zasilania.

Korzyści dla serwisanta
• W pełni zautomatyzowany proces próżniowania ze zintegrowanym testem utrzymania próżni w połączeniu z SmartSondą testo 552i.
• Może być bezpiecznie używana nawet z łatwopalnymi czynnikami chłodniczymi klasy A3 i A2L.
• Jedna aplikacja do wszystkiego: konfiguruj i monitoruj pomiary oraz zarządzaj danymi za pomocą testo Smart App.
• Łatwa wymiana oleju i wziernik do szybkiej oceny poziomu oleju.
• Zawór zwrotny zapobiegający utracie podciśnienia w przypadku awarii zasilania.
• Doskonała interakcja między różnymi zadaniami pomiarowymi dzięki pełnej łączności między całym portfolio urządzeń chłodniczych Testo.

Łatwa wymiana oleju i wziernik do szybkiej oceny poziomu oleju

Zakres dostawy
• pompa próżniowa testo 565i
• butelka z olejem

Inteligentne połączenie – dla maksymalnej wydajności
Skorzystaj z maksymalnej wydajności dzięki pełnej kompatybilności systemu i doskonałej automatyzacji procesów. Dzięki automatycznemu parowaniu Bluetooth bardzo łatwo jest połączyć testo 565i z sondą próżniową testo 552i, aplikacją testo Smart App, czy oprawami zaworowymi testo 550s/557s/570s. Umożliwia to wygodne konfigurowanie, kontrolowanie i monitorowanie procesu próżniowania za pomocą smartfona, a także sterowanie za pomocą elektronicznych opraw zaworowych.

Obejrzyj  Film o testo 565i

Przejdź  Więcej o testo 565i

Bezpłatna prenumerata