STIEBEL ELTRON – praktyczna skrzynka narzędziowa TOOLBOX

Szukasz profesjonalnego zestawu narzędzi, który zwiększy Twoje możliwości i zagwarantuje lepszą produktywność na co dzień?
STIEBEL ELTRON opracował właśnie TOOLBOX – produkt dedykowany dla partnerów, instalatorów, architektów i projektantów. TOOLBOX to platforma internetowa z niezbędną wiedzą o produktach firmy, opcjami projektowania, kalkulatorami, aplikacjami umożliwiającymi kontrolę czy symulację pracy urządzeń i z wieloma innymi praktycznymi użytecznościami. Wyprzedź swoją konkurencję z branży o krok. Postaw na nowoczesne i przetestowane metody na skuteczną aktywność zawodową.

Skrzynka doskonale wyposażona

Skrzynka narzędziowa STIEBEL ELTRON to jedno z najbardziej pożądanych rozwiązań on-line na światowym rynku. Zapewnia dostępność niezbędnych opcji z dowolnego miejsca na ziemi. Pracy nie trzeba ograniczać do korzystania z komputera. Można pracować na dowolnym urządzeniu przenośnym z systemem Android lub IOS i cieszyć się bogatym spektrum dostępnych informacji i aplikacji.
Część informacji jest dostępna dla każdego bez logowania, jak chociażby schematy hydrauliczne, ale większość to aplikacje służące do projektowania, doboru czy kompletowania ofert i aby z nich skorzystać, trzeba się zalogować. Skrzynka narzędziowa TOOLBOX to narzędzie skonstruowane w ten sposób, by uzyskać jak najszybszy dostęp do najważniejszych informacji potrzebnych w danej chwili w pracy konkretnego specjalisty.

Wyszukiwanie jest bardzo intuicyjne np. po tematach: projektowanie, lista produktów, informacje czy usługi. Informacje są uporządkowane, bardzo szybko docieramy do potrzebnej funkcji.

Co oferuje TOOLBOX?

Wyszukiwarka danych produktów
To narzędzie udostępnia wszystkie dokumenty związane z produktem w jednym miejscu. Dzięki temu możesz tu znaleźć rysunki CAD, certyfikaty, schematy elektryczne, broszury, obrazy, instrukcje.

Wyszukiwarka schematów hydraulicznych i elektrycznych
To narzędzie online jest używane we wczesnych etapach procesu projektowania. Dowiesz się, jak podłączyć każdy element systemu.

Zbiór formułek
Naprawdę przydatne narzędzie, które zawiera wszystkie wzory i formuły, których używamy do projektowania systemów ogrzewania i ciepłej wody. Konwertuje również różne jednostki.

Lista produktów
W kilku krokach stworzysz szybkie zestawienia z różnych grup produktów STIEBEL ELTRON, które możesz potem dodać do swojej oferty.

Dobór pomp ciepła
Narzędzie do określania wielkości pompy ciepła pozwala na wymiarowanie całego systemu. Określa punkt trybu podwójnego, oblicza uzupełnienia dla ciepłej wody i czasy blokowania przez zakład energetyczny oraz energię cieplną i zapotrzebowanie na ciepłą wodę w budynku – i obecnie robi to dla ponad 20 krajów. Otrzymane wyniki pokazują oczekiwane zapotrzebowanie na energię, koszty energii i zalecane zastosowanie.

Na szczególną uwagę zasługuje cykliczność zmian wprowadzanych w życie w związku z użytkowanym programem. Wychodząc naprzeciw nawet najśmielszym oczekiwaniom zainteresowanych osób, STIEBEL ELTRON dynamicznie rozwija swoje możliwości i wciąż zaskakuje szeroką gamą funkcji. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat proponowanego produktu, nic prostszego. Eksperci do spraw praktycznych skrzynek narzędziowych i intuicyjnych aplikacji na telefon, z przyjemnością odpowiedzą na szereg pytań i wątpliwości. Warto zaufać możliwościom gwarantowanym przez TOOLBOX. Produkt już spotkał się z ogromnym zainteresowaniem wśród klientów i ich sympatią.

Więcej na: www.stiebel-eltron.pl/toolbox/home/

Bezpłatna prenumerata