Przemysław Kapczuk nowym dyrektorem handlowym SFA Poland

Przemysław Kapczuk dyrektor handlowy SFA Poland

 

Od 1 kwietnia 2012 r. funkcję dyrektora handlowego w Polsce objął Przemysław Kapczuk.
SFA Poland wchodzi w skład SFA Group z centralą we Francji i jest światowym liderem w produkcji rozdrabniaczy i przepompowni. Firma SFA w swojej ofercie posiada szeroki asortyment urządzeń do zastosowań domowych (nowa generacja rozdrabniaczy pod nazwą SANIACCESS), komercyjnych oraz produkty SANIMARIN (do zastosowań na jachtach), serię SANILIFE (dla osób niepełnosprawnych i starszych). Firma posiada oddziały na całym świecie, a wszystkie urządzenia produkowane są we Francji, co gwarantuje najwyższą jakość potwierdzaną przez klientów. W Polsce obecna na rynku od 2004 roku.
Przemysław Kapczuk jest absolwentem Akademii Rolniczej w Lublinie, a swoją przygodę z branżą budowlano-instalacyjną rozpoczął w 1996 roku jako dyrektor marketingu w firmie Metalobud SA. W latach 1999-2004 odpowiadał za koordynację i nadzór nad inwestycjami w firmie ACO Elementy Budowlane. Był członkiem rady nadzorczej SM Transportowiec w Lublinie. Od roku 2004 związany z firmą BOSCH dział Termotechniki, ostatnie 5 lat jako kierownik Zespołu Sprzedaży Junkers.
W zarządzaniu kieruje się partnerstwem, uczciwością i równym traktowaniem swoich podwładnych. Jest wymagający i konsekwentny
w egzekwowaniu powierzonych działań. Uważa, że bardzo istotne jest poczucie przynależności do zespołu, a manager powinien być
członkiem zespołu, a nie stojącym z boku dyrygentem. Wieloletnie doświadczenie Przemysława Kapczuka i doskonała znajomość branży instalacyjnej stanowią nieocenione źródło wiedzy, doświadczenia i umiejętności, które z pewnością przełożą się na dalszy sukces firmy SFA w Polsce.

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017