Witold Ludwiczak – pierwsze półrocze nowego dyrektora zarządzającego Immergas Polska

W styczniu br. w składzie dyrekcji spółki Immergas Polska Sp. z o.o. nastąpiły zmiany w wyniku których Witold Ludwiczak, dotychczasowy dyrektor handlowy i prokurent spółki, objął stanowisko dyrektora zarządzającego.
Witold Ludwiczak, współzałożyciel Immergas Polska, związany jest z Immergas od początku jej istnienia na polskim rynku, czyli od 1996 roku. Jako dyrektor handlowy odpowiedzialny był za sprzedaż i rozwój oferty produktowej. Wypracował pozycję marki na rynku i sprawił, że kotły gazowe z logo Immergas to dziś jedne z najchętniej kupowanych urządzeń grzewczych w Polsce.

Nowe stanowisko to nowe, szersze spojrzenie na firmę i kierunki jej rozwoju. Obecnie jednym z priorytetów firmy w obszarze portfolio produktowego jest kierunek odnawialnych źródeł energii. Nie czekając na nową ustawę OZE i wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynkowemu w zakresie wykorzystywania odnawialnych źródeł energii, firma Immergas wprowadziła w tym roku do oferty kompletny system oparty o ogniwa fotowoltaiczne, widząc w tym potencjał i uzupełnienie oferowanych dotychczas systemów.

W obszarze polityki handlowej Immergas nadal zamierza skupiać się na utrzymywaniu dobrych relacji ze swoją siecią dystrybucji, z naciskiem na budowanie lojalności i długofalowych relacji z instalatorami, przede wszystkim poprzez rozwój programu Autoryzowany Instalator Immergas.

 

 

 

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017