Wilo – pomogło już wielu szpitalom

Serwis Wilo Polska Sp. z o.o.  zobowiązał się do nieodpłatnego usuwania awarii w zakresie urządzeń Wilo w szpitalach, tak aby mogły one funkcjonować w sposób ciągły, co w dzisiejszych czasach jest niezmiernie ważne. W takich sytuacjach jest do dyspozycji pod numerem całodobowego pogotowia serwisowego 602 523 039.
Bezinteresowna pomoc jest naszym wyrazem solidarności w tym trudnym czasie!

Wilo pomogło już wielu szpitalom. Są wśród nich:

Szpital im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku
Bezpłatna naprawa urządzeń Wilo-VR-Control, system ten steruje pracą trzech pomp obiegowych wody lodowej (mieszanina glikolowa) na potrzeby central wentelacyjnych Głównego Bloku Operacyjnego.

Szpital Uniwersytecki nr 2 im. Dr J. Biziela w Bydgoszczy
W miesiącu marcu 2020r. uległa awarii pompa (innego producenta) pracująca od 1996r., która wypomowywała wodę ze studzienki osadnikowej w hali pomp. Zapezpieczała ona pracujące pompy przed zalaniem w chwili awarii instalacji w tunelu ciepłowniczym szpitala. Niezbędna była pompa do wypompowywania wody zabrudzonej do studzienki zewnętrznej.
Szpital otrzymał od nas nieodpłatnie pompę KS 8D.

Szpital Św. Anny w Piasecznie
Wystosował apel „Ratujmy wspólnie ludzkie zdrowie, leczmy razem”, skierowany o pomoc w doposażeniu szpitala w sprzęt ochronny dla personelu, który może okazać się niezbędny w ratowaniu zdrowia i życia pacjentów, spowodował, że nie mogliśmy pozostać obojętni.
Przekazaliśmy 200 szt. przyłbic lekkich ochronnych z nadzieją, iż ten sprzęt ochroni zdrowie a nawet życie osób, które w tym trudnym okresie narażają siebie, aby ratować innych.

Szpital Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej
po interwencji serwisowej otrzymał od nas:
pompę obiegową
pompę do ścieków

Pełna treść informacji: https://wilo.com/pl/pl/Serwis/Serwis-z-sercem/pomagamszpitalom/
Pełna treść komunikatu do klientów: https://wilo.com/pl/pl/Korona-wirus.html

Redakacja InstalReportera zachęca wszystkich z branży instalacyjnej do włączenia się do akcji zaproponowanej przez Wilo #pomagamszpitalom

https://wilo.com/pl/pl/Korona-wirus.html

Bezpłatna prenumerata