CALEFFI: pomagamy w walce z koronawirusem

Grupa CALEFFI zdecydowała się przekazać środki pieniężne w wysokości: 1 miliona EUR na wsparcie rozwiązania sytuacji kryzysowej w związku z koronawirusem Covid-19.

Grupa CALEFFI z tworzącymi ją firmami Caleffi Hydronic Solutions, Cristiną Rubinetterie, Pressco i RDZ, dołącza do walki z koronawirusem Covid-19 wspierając szpitale w walce z epidemią. W związku z obecną sytuacją postanowiliśmy przekazać darowiznę w wysokości 1 miliona euro, podzieloną między: Szpital Maggiore w Mediolanie i SS. Trójcy Borgomanero. Kwota ta, zostanie podzielona po równo:

  • Szpital SS. Trinità di Borgomanero: dotacja obejmie urządzenia służące do ratowania ludzkiego życia.
  • Szpital Maggiore Policlinico w Mediolanie otrzymuje darowiznę, która przeznaczona będzie na pokrycie bieżących wydatków na opiekę medyczną i pomoc niezbędną dla pacjentów zagrożonych koronawirusem, część dotacji zostanie także wykorzystana na badania nad wirusem.

Celem jest wspieranie struktur szpitalnych i konkretna pomoc dla całego personelu lekarzy, pielęgniarek i pracowników służby zdrowia na pierwszej linii.
Caleffi ma nadzieję, że inicjatywa zwiększy świadomość obecności zagrożenia, wobec którego obecnie się znajdujemy, gdzie sytuacja kryzysowa dotyczy nas wszystkich bez wyjątku.

Bezpłatna prenumerata