Wilo: Serce To Pompa

25 przeglądów na 25-lecie

W tym roku Wilo Polska obchodzi 25-lecie swojej działalności w Polsce. Wiele firm z takiej okazji organizuje imprezy dla swoich partnerów biznesowych i najlepszych Klientów. Pracownicy Wilo zgłosili jednak chęć uczczenia tej rocznicy w inny, oryginalny sposób. Ich pomysł dotyczył przeprowadzenia akcji charytatywnej dla organizacji niosących pomoc najbardziej potrzebującym. I tak powstał projekt „25 przeglądów na 25-lecie”. W ramach tego projektu serwis Wilo Polska wykonuje przeglądy zestawów hydroforowych i przepompowni ścieków za symboliczną złotówkę w organizacjach, które pomagają chorym lub niepełnosprawnym. Organizacje te mają ograniczone środki finansowe i często brakuje im pieniędzy na wykonywanie przeglądów.

Mikołajki 2019 i oficjalne przekazanie zestawu hydroforowego z udziałem przedstawicieli firmy Wilo Polska, starosty Grzegorza Kosowskiego i dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piławie Górnej Teresy Budzyk

Wśród obiektów, w których Wilo już wykonało przeglądy zestawów hydroforowych i przepompowni są m.in.:

• Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia,

• Dom Opiekuńczo-Pielęgnacyjny z Rehabilitacją w Warszawie,

• Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ks. Twardowskiego w Piławie,

• HIPOMEDICAL 2 Ośrodek Rahabilitacji dla Dzieci w Złotowie,

• Dom Pomocy Społecznej w Rabce Zdrój,

• Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Św. Franciszka z Asyżu Kębło.

Mikołajkowy prezent dla Ośrodka w Piławie Górnej

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ks. Twardowskiego w Piławie był jednym z beneficjentów programu. Ośrodek zawsze miał problem z odpowiednim ciśnieniem wody.

Na górnych piętrach tego dużego obiektu często w ogóle nie można było z niej korzystać. Podczas przeglądu okazało się, że zamontowany tam zestaw do podnoszenia ciśnienia wody uległ awarii i kwalifikuje się do wymiany. Decyzja o wymianie zestawu i zapewnieniu przeglądów przez kolejne 5 lat zapadła błyskawicznie. Tak więc Ośrodek zyskał nowy zestaw hydroforowy Wilo-COR-2HELIX VE1005/VR-WMS o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych wraz z pakietem przeglądów do 2024 roku. Pompy Wilo zapewniają teraz odpowiednie ciśnienie wody na terenie całego obiektu.

Zarząd Wilo Polska decydując się na przekazanie urządzenia, docenił inicjatywę pracowniczą i ukoronował jubileuszową akcję „25 przeglądów na 25-lecie”.

Przekazanie zestawu hydroforowego odbyło się dokładnie w Mikołajki – 6 grudnia 2019 r.

Do Ośrodka z tej okazji przybyli: Grzegorz Kosowski – Starosta Dzierżoniowski i przedstawiciele firmy Wilo Polska.

Starosta oraz fundatorzy pomp z okazji Mikołajek przekazali również dzieciom paczki ze słodyczami.

– Wszyscy cieszymy się, że w Piławie zagościł dziś Mikołaj, który przekazał prezent – nowy zestaw hydroforowy – zapewniający dostęp do odpowiedniego ciśnienia wody w kranach, a także słodkości dla pracowników i podopiecznych. Pracownicy Wilo zaangażowani w akcję mają powody do dumy. Wszak wszystkim wiadomo, że pomagając innym zmieniamy świat na lepszy.

Wilo jest jednym z wiodących światowych producentów pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych, zaopatrzenia w wodę oraz odprowadzania ścieków. Pompy Wilo charakteryzują się niezawodnością i energooszczędną pracą. Wiele z nich nagrodzonych było w Polsce branżowymi nagrodami. Największą jednak nagrodą dla Wilo jest zaufanie Klientów. Z prowadzonych regularnie badań satysfakcji naszych Klientów wynika, że 93% ankietowanych poleciłoby współpracę z Wilo Polska. Taki wynik jest możliwy dzięki zaangażowaniu całego zespołu.

Obejrzyj  Mikołajki w Piławie Górnej

Bezpłatna prenumerata