Tinos H – połączenie komfortu i designu

Purmo Group dba, aby produkty wyróżniały się jakością wykonania, efektywnością działania oraz eleganckim designem. Jest liderem wśród producentów grzejników stalowych z gładką płytą frontową, jak również wielu innowacyjnych rozwiązań grzewczych. Najnowszym produktem, który został wprowadzony do oferty jest poziomy grzejnik dekoracyjny Tinos H.

Tinos H wyróżnia całkowicie gładki panel frontowy, który razem z zintegrowanymi osłonami bocznymi tworzy jeden element. Ponadto grzejnik ten wyposażony jest w specjalnie zaprojektowaną i dedykowaną wyłącznie do tego modelu, unikalną osłonę górną z zaokrąglonymi prostokątnymi otworami. Razem tworzą elegancki, minimalistyczny element wyposażenia wnętrza, który charakteryzują proste linie, gładka płyta frontowa i estetyczne krawędzie boczne.

Nowy grzejnik dekoracyjny Tinos H produkowany jest w fabryce Purmo Group w Rybniku. Model ten dostępny jest w dwóch typach 21 i 22, w łącznie 48 rozmiarach. Wysokości grzejnika mieszczą się w zakresie od 300 do 900 mm, a długości od 615 do 1615 mm, dzięki czemu można dobrać odpowiedni model do każdego wnętrza.

Tinos H jest wyposażony we wkładkę zaworową (przyłącze 50 mm, 2×1/2″ IG), która jest standardowo montowana w prawej górnej części grzejnika. Na życzenie dostępna jest wersja, w której wkładka zaworowa umieszczona jest po lewej stronie urządzenia Dostępny jest w standardowym kolorze białym RAL 9016, a na zamówienie także w wielu innych kolorach z palety RAL Purmo Group.
Tinos H można komponować z jego pionowym „odpowiednikiem”, grzejnikiem dekoracyjnym Tinos V, co zapewnia najwyższą elastyczność aranżacji wnętrz. Te smukłe i kompaktowe urządzenia doskonale wkomponowują się w każdy wystrój domu czy mieszkania.
Do tego modelu producent rekomenduje głowicę termostatyczną Evosense, która idealnie komponuje się z grzejnikami dekoracyjnymi poziomymi. Występuje ona w dwóch wersjach kolorystycznych: białej lub czarnej.
Elegancka i płaska konstrukcja grzejnika zapewnia również wygodne czyszczenie powierzchni grzejnika, a dzięki unikalnemu (systemowi) montażu osłony górnej, również bezproblemowe czyszczenie wewnętrznych elementów.

Na stronie produktowej Tinos H dostępne jest również nowe narzędzie, dzięki któremu użytkownik może wgrać wnętrze swojego urządzanego lub modernizowanego pomieszczenia i dokonać wstępnej „przymiarki” grzejnika w wybranym miejscu.

Przejdź  Więcej na temat Tinos H i innych grzejników dekoracyjnych Purmo

Bezpłatna prenumerata