T3 i T3R – termostaty programowalne Honeywell Home

Zaprojektowane z myślą o komforcie użytkownika i wygodzie instalatora

Termostaty Serii T3 w wersji przewodowej i bezprzewodowej idealnie wpasują się w styl każdego domu. Oba modele wyposażone są w duży podświetlany ekran cyfrowy z czytelnymi ikonami i menu ustawień obsługiwanym za pomocą tylko 5 przycisków.

Termostat do wielu zastosowań
Termostat programowalny serii T3 został zaprojektowany m.in. do istniejących budynków mieszalnych, nowego budownictwa wielorodzinnego, małych budynków biurowych, jak również obiektów handlowych. Doskonale wpisuje się w wysokie standardy rodziny termostatów Honeywell Home, które znalazły uznanie użytkowników. Termostaty serii T3 współpracują z wieloma rodzajami kotłów załącz/wyłącz i systemów grzewczych.

Wygląd ma znaczenie
Termostat serii T3 cechuje się neutralną kolorystyką, tak aby wpasować się w większość domowych aranżacji. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a wyświetlacz o wymiarach 65 x 30 mm jest niezwykle czytelny i jednym z większych na rynku termostatów.

Montaż w mgnieniu oka
Prosty montaż termostatu przewodowego poprzez uchwyty zatrzaskowe ułatwia i przyspiesza instalację, co ma znaczenie, zwłaszcza podczas instalacji na dużej inwestycji. W wersji bezprzewodowej z modułem załączającym montaż jest równie łatwy, ponieważ oba elementy są już sparowane, a dodatkowo wbudowany test sygnału gwarantuje stabilne połączenie bezprzewodowe.

Konfiguracja – to proste
Obie wersje cechuje intuicyjny proces konfiguracji. Termostat krok po kroku prowadzi użytkownika przez pierwsze etapy ustawień. Można pozostawić fabryczny program lub dostosować do indywidualnego trybu życia. Uznanie klientów zdobyły m.in. takie funkcje termostatów T3, jak możliwość łatwego dostosowania czasu ogrzewania czy kontrola temperatury.

Więcej funkcjonalności
Podświetlany ekran umożliwia obsługę termostatu nawet przy niedostatecznym oświetleniu pomieszczenia. Pięć przycisków funkcyjnych pozwala na szybką zmianę najczęściej używanych funkcji, takich jak: temperatura, wyłączanie i włączanie urządzenia, czy trybu działania (automatyczny/ręczny). Przejrzysty układ ekranu pozwala na natychmiastowe sprawdzenie aktualnej temperatury czy trybu pracy urządzenia. Zastosowanie ikon dodatkowo poprawia czytelność wyświetlanych informacji.

Pełna kontrola
Termostat ma funkcję częściowej lub całkowitej blokady ustawień, która zapobiega niepowołanej zmianie ustawień.
Funkcję tę szczególnie docenią właściciele lokali na wynajem. Przyda się ona również wszędzie tam, gdzie dostęp do urządzenia będą miały dzieci lub w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Dzięki tej funkcji można zablokować zmiany temperatury, jak również ustawić ograniczenie temperatury maksymalnej i minimalnej, by zoptymalizować zużycie energii.

Nowy, ulepszony moduł załączający
Wysokiej jakości moduł załączający został tak zaprojektowany, aby jego montaż był wyjątkowo prosty. Dobrze oznakowane porty i uziemienie wspierają prawidłowy montaż. Wyraźne wskaźniki LED informują użytkownika o aktualnym stanie załączenia grzania.

Bezpłatna prenumerata