Seria termostatów T4 – zaprojektowana z potrzeby prostoty

Najnowsze termostaty Resideo

Zaprojektowane dla budynków mieszkalnych i małych obiektów komercyjnych programowalne termostaty z serii T4 upraszczają układanie harmonogramu ogrzewania, oferując poziom użyteczności i automatyczną kontrolę, których klienci oczekują od nowoczesnej technologii. Dzięki standardowej zabudowie i okablowaniu seria T4 upraszcza również proces instalacji.

Warto zapoznać się z gamą programowalnych termostatów Honeywell Home T4 – najnowszą serią termostatów Resideo, zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu wydajności energetycznej przy minimalnej ingerencji użytkownika. Termostaty T4 oferują szereg inteligentnych funkcji umożliwiających użytkownikom domów korzystanie z korzyści wbudowanych funkcji zwiększających efektywność energetyczną, a także możliwość prostego sterowania poziomem komfortu, m.in. poprzez:
· intuicyjny panel obsługi oferujący łatwą i wygodną regulację ogrzewania;
· pracę w trybie chłodzenia lub ogrzewania;
· funkcję optymalizacji uczącą się, w jaki sposób pomieszczenie się nagrzewa, ograniczając interakcję z użytkownikiem i podwyższając efektywność energetyczną.
System można łatwo zainstalować w trzech prostych krokach – podłączenie przewodów, uruchomienie i test działania, a następnie konfiguracja przed przekazaniem go użytkownikom domu. Przeprojektowana obudowa modułu załączającego z odchylaną listwą zaciskową ułatwia montaż i dostęp do przewodów.

Wprowadziliśmy serię Honeywell Home T4, aby poprzez zaawansowaną automatyzację zapewnić oszczędność energii, a także dlatego, żeby wbrew pokutującemu przekonaniu, że sterowanie ogrzewaniem jest skomplikowane, uprościć je zarówno z punktu widzenia instalatora, jak i właściciela domu. Nie każdy instalator planuje montaż regulatorów temperatury i nie każdy właściciel domu tego oczekuje. Dlatego też skupiamy się na zapewnieniu tym odbiorcom dokładnie tego, czego chcą i potrzebują. Istnieje zapotrzebowanie na prosty w obsłudze, nowoczesny, programowalny termostat, który oferuje poziom automatycznej regulacji, jakiego klienci oczekują od współczesnej technologii, aby zapewnić wyższą efektywność energetyczną – do tego właśnie służy seria T4 – podkreśla Marek Arndt, dyrektor sprzedaży Resideo.

Podstawową zaletą T4 są kompatybilność z większością kotłów dostępnych na rynku oraz łatwość obsługi i instalacji, upraszczająca nastawę temperatury. Termostat jest dostępny w dwóch wersjach: do przewodowej lub bezprzewodowej komunikacji z kotłem. Standardowy przewodowy model T4 do montażu naściennego to idealne rozwiązanie w przypadku prac modernizacyjnych. Natomiast wersja bezprzewodowa T4R z podstawą stojakową i modułem załączającym zapewnia większą swobodę montażu.

Wszystkie modele mają wiele użytecznych funkcji:
• przejrzysty, przyjazny użytkownikowi wyświetlacz cyfrowy z czytelnymi ikonami i prostym dostępem do menu konfiguracyjnego za pomocą przycisków;
• 7-dniowy, 5/2-dniowy lub 1-dniowy harmonogram z możliwością wyboru 4 lub 6 niezależnych nastaw temperatury daje klientom harmonogram dostosowany do ich potrzeb;
• łatwa funkcja „Nadpisanie” pozwala użytkownikom szybko wprowadzać okazjonalne zmiany;
• ustawienie temperatury w „Tryb wakacyjny” z możliwością elastycznej nastawy liczby dni;
• automatyczna zmiana czasu letniego i zimowego dla efektywnej całorocznej kontroli;
• tryb czuwania z ochroną przed mrozem dla większego spokoju (opcjonalnie dostępny jest czujnik zewnętrzny).
Honeywell Home T4 jest odpowiedni do zastosowań w budynkach mieszkalnych i małych obiektach komercyjnych. Dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach hydraulicznych i grzewczych oraz hurtowniach elektrycznych. Seria T4 wykorzystuje standardowe mocowania i okablowanie, oferując instalatorom łatwy i tani wybór, jeśli chodzi o wymianę starego termostatu.
Źródło: materiał prasowy firmy Resideo

Przejdź  Więcej informacji

Bezpłatna prenumerata