Zwiedzamy zakład produkcyjny Elektrotermii w Niepołomicach

Elektrotermia jako producent elektrycznych urządzeń grzewczych, w tym ogrzewaczy akumulacyjnych, spełnia wszelkie polskie i europejskie normy wydajności i jakości. Zakład produkcyjny w Niepołomicach, przy ul. Fabrycznej 10 został uruchomiony w roku 2005. Hala z zapleczem technicznym o powierzchni 2200 m2 wyposażona została w nowoczesne maszyny i urządzenia, które pozwalają na wykonanie wszelkiego rodzaju rozdzielnic SN i nn, szaf sterujących itp. Firma dysponuje wysoko wyspecjalizowaną kadrą 100 fachowców, współpracując równocześnie z doświadczonymi projektantami branżowymi: elektrykami, automatykami, elektronikami, specjalistami od klimatyzacji i innymi.
07.07.2011 firma Elektrotemia gościła w swym zakładzie produkcyjnym w podkrakowskich Niepołomicach przedstawicieli branżowych pism instalacyjnych. Gospodarzami spotkania byli: Krzysztof Kołomyjski  – prezes zarządu Elektrotermii oraz Mariusz Baran – dyrektor sprzedaży.
Głównym celem spotkania była prezentacja firmy i  nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Niepołomicach, a także zaznajomienie dziennikarzy z planami rozwoju Elektrotermii. Prezentacji firmy dokonał prezes Krzysztof Kołomyjski, natomiast informacje dotyczące oferty produktowej przedstawił Mariusz Baran.
Po zakończeniu części teoretycznej goście w towarzystwie gospodarzy zapoznali się z  poszczególnymi liniami produkcyjnymi w fabryce, do których należą: usługi ślusarskie – laser, giętarka, produkcja grzałek, prefabrykacja rozdzielnic, malowanie proszkowe. Dziennikarze zobaczyli nowoczesną halę produkcyjną z zapleczem technicznym wyposażoną w niezbędne maszyny i urządzenia.
Profesjonalny zakład produkcyjny wywarł na zwiedzających ogromne wrażenie, chwalono przede wszystkim duże zróżnicowanie branżowe: z jednej strony laser i usługi mechaniczno-ślusarskie, z drugiej instalacje elektryczne i z trzeciej produkcję grzejników. Uwagę dziennikarzy zwróciła również doskonała organizacja pracy firmy.

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017