Zehnder – program dla instalatorów


Z początkiem września uruchomiony został program Autoryzowany Instalator Zehnder, do którego mają szanse dołączyć jedynie firmy z najwyższym poziomem kompetencji w wykonywanych pracach. Program ułatwi skorzystanie z najlepszych rozwiązań w zakresie wentylacji poprzez dotarcie do najlepszych instalatorów systemów wentylacji w danym regionie, a instalatorom ułatwi pracę i rozwój. Kilkadziesiąt firm już zostało zakwalifikowanych i otrzymało wyjątkowe certyfikaty wraz z prezentem na start, ale Program nadal będzie się rozszerzał.
Program umożliwia rozwój współpracy poprzez korzyści w postaci materiałów i działań wspierających codzienną pracę instalatora, zwiększających jego rozpoznawalność dla szerszego grona klientów, poparte również specjalistycznymi szkoleniami z wiedzy technicznej i preferencyjnym udostępnieniem najnowszych rozwiązań marki Zehnder.
W najbliższym czasie uczestnicy Programu otrzymają markowe ubrania robocze oraz oznakowanie własnej floty samochodów firmowych. Plan Programu przewiduje atrakcyjne korzyści również w dalszych miesiącach, nie tylko na start oraz regularną weryfikację kompetencyjną uczestników.
www.zehnder-instalator.pl

Bezpłatna prenumerata