WOLF Campus w Tychach

Oferta szkoleniowa WOLF rozszerza się o kolejną lokalizację. 22 kwietnia 2022 to data oficjalnego otwarcia nowego centrum kompetencji WOLF Campus w Tychach.
WOLF Campus Tychy znajduje się na malowniczym terenie Browaru Obywatelskiego, którego historia sięga XIX w. WOLF Campus to pierwsze w Polsce centrum kompetencji, powstałe z myślą o instalatorach z południa Polski. Lokalizacja pozwala jednak na bardzo wygodny dojazd z całego kraju – zarówno samochodem, jak i pociągiem.
W Campusie znajduje się w pełni wyposażona sala szkoleniowa, gdzie można z bliska przyjrzeć się i samodzielnie uruchomić nasze pompy ciepła, kotły grzewcze czy urządzenia wentylacyjne. Szkolenia prowadzone w Tychach pozwalają uzyskać praktyczną wiedzę, umiejętności i autoryzację. Stanowią także doskonałą okazję do dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy instalatorami. Mamy także nadzieję, że Campus stanie się elementem zrzeszającym środowisko instalatorów z całej Polski.
Historia miejsca zobowiązuje, dlatego po zakończonym szkoleniu Wolf zaprasza uczestników do skosztowania lokalnego piwa rzemieślniczego chłodzonego w instalacji z czynnikiem chłodniczym R290 – tym samym, który jest wykorzystywany w pompie ciepła WOLF CHA.
Odwiedź nas w Tychach i skorzystaj z oferty szkoleniowej Campusa!

Bezpłatna prenumerata