WIELKA LOTERIA I WIELKI KONKURS PIK

21 września br. odbyło się pierwsze elektroniczne losowanie pięciu atrakcyjnych nagród w ramach organizowanej przez Instal-Konsorcjum WIELKIEJ LOTERII PIK. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z losowania na stronie www.ik.pl w sekcji Baza Wiedzy – W obiektywie (kliknij).
Losowanie zostało przeprowadzone na podstawie zezwolenia wydanego przez Izbę Celno-Skarbową w Warszawie na dedykowanym do tego celu sprzęcie i specjalnym oprogramowaniu. Rozlosowane zostały 3 laptopy ACER i 2 smartfony iPhone spośród 2101 małych losów. Losy zostały wydane Partnerom za zdobyte przez nich punkty PIK w ramach ogólnopolskich akcji PIK w okresie lipiec-sierpień 2021 oraz za udział w przeprowadzonych we wrześniu br. webinariach Akademii IK dla Profesjonalistów. Zwycięzcami pierwszego losowania są Partnerzy hurtowni: B&B, Pol-Plus, Promogaz Kpis i Wilga.
Zgodnie z regulaminem loterii, nastąpiło sprawdzenie, czy Partnerzy nie są powiązani kapitałowo z hurtownią. Zweryfikowane zostały również ich należności, gdyż warunkiem odbioru nagrody było uregulowanie wymagalnych zobowiązań.
W przeciwnym wypadku nagroda przeszłaby na laureatów rezerwowych, których losy zostały również wyłonione podczas tego losowania. Proces weryfikacji został zakończony pozytywnie, a numery zwycięskich losów pojawiły się również na stronie programu PIK z w zakładce loteryjnej.

Instal-Konsorcjum gratuluje zwycięzcom, a jednocześnie zaprasza wszystkich pozostałych Partnerów do udziału w loterii i konkursie. Wystarczy wyrażenie wymaganych zgód w panelu programu PIK w zakładce WIELKA LOTERIA I WIELKI KONKURS PIK oraz realizowanie zakupów w hurtowniach GIK i zdobywanie punktów PIK.
Kolejne losowanie już 23 listopada br. na podstawie losów wydanych za zdobyte punkty PIK od 1 lipca br. do końca października br. oraz za udział w webinariach Akademii IK dla Profesjonalistów.
Następne losowania odbywać się będą co 2 miesiące, a losowanie finałowe, w którym nagrodą główną jest samochód Ford Transit Connect, odbędzie się 29 lipca 2022 r. podczas Akademii Bezpiecznej Jazdy. Do udziału w tym evencie zaproszonych będzie 25 Partnerów IK, którzy uzyskają w okresie lipiec 2021-czerwiec 2022 największą liczbę punktów PIK.

Co zrobić, aby wygrać?

  1. Zarejestruj się (kliknij), a następnie zaloguj się (kliknij) do Programu Partnerskiego PIK na stronie www.ik.pl w STREFIE PARTNERA.
  2. Potwierdź udział i wyraź wymagane zgody w zakładce WIELKA LOTERIA I WIELKI KONKURS PIK.
  3. Zbieraj punkty PIK za zakupy towarów.
  4. Bierz udział w webinariach Akademii IK dla Profesjonalistów, szczegóły na www.ik.pl w STREFIE PARTNERA – Szkolenia – Akademia IK.
  5. Za każde zdobyte 500 pkt. PIK lub udział w webinariach otrzymasz 1 mały los i szansę na wygranie 1 z 25 nagród.
  6. Losowania 25 nagród odbędą się w terminach: 23.11.2021, 20.01.2022, 22.03.2022, 24.05.2022.
  7. Za każde zdobyte 2500 pkt. PIK otrzymasz 1 duży los i szansę na wygranie samochodu FORD TRANSIT CONNECT VAN L2.
  8. Nagroda gwarantowana dla 25 Partnerów IK z największą uzyskaną liczbą punktów PIK – udział w Akademii Bezpieczniej Jazdy na TORZE ŁÓDŹ podczas losowania finałowego w dniu 29.07.2022.
  9. Czas trwania loterii i konkursu: od 1.07.2021 do 30.06.2022.

Więcej na temat WIELKIEJ LOTERII I WIELKIEGO KONKURSU PIK na stronie www.ik.pl w STREFIE PARTNERA w zakładce Promocje i nowości (kliknij).

Bezpłatna prenumerata