Warsztaty FLUID DESK

FLUID DESK zaprasza na I edycję bezpłatnych Warsztatów dla profesjonalistów z branży instalacyjnej i budowlanej w 2024 roku.

Program każdego dnia jest taki sam, zatem wybierz jeden z dogodnych terminów:

– 27 maja

– 28 maja

– 29 maja

W trakcie spotkań zaprezentowane zostanie najnowsze wydanie FLUID DESK BIM 2024, które stanowi bezkonkurencyjne środowisko dla projektantów branży instalacyjnej i budowlanej.

FLUID DESK BIM 2024 to platforma BIM dająca wszechstronne możliwości pracy z modelami budynków w formacie IFC lub RVT, jak również pozwala projektować na tradycyjnych podkładach 2D lub formule hybrydowej. Uczestnicy warsztatów zostaną zapoznani z procesem przygotowania modelu do projektowania. Przedstawione zostaną również funkcje kultowego Ventpacka i Hydronicpacka oraz nowości modułu Sanipack.

Warsztaty prowadzone będą z wykorzystaniem nowego modelu budynku wysokiego.

Przedstawią, jak efektywnie zorganizować proces koordynacji BIM, tak żebyśmy mogli pracować na aktualnym modelu, a uczestnicy procesu projektowania i/lub budowy otrzymywali od nas aktualny status projektu, a także jak zautomatyzować proces publikowania dokumentacji 2D, korzystając z funkcji wydruków seryjnych, dzięki czemu zredukuje się znacząco czas na wydanie dokumentacji projektu.

W czasie warsztatów zwrócona będzie szczególna uwaga na poprawę produktywności projektowania m.in. dzięki:

– nowej możliwości tworzenia elementów niestandardowych i ich eksport do IFC oraz RVT,

– ulepszeniu funkcji projektowania ciągłego wielu rur w różnych technologiach,

– automatycznemu izolowaniu zaprojektowanych instalacji rurowych,

– wyświetlaniu i edytowaniu spadków instalacji rurowych,

– możliwości korzystania z magicznej różdżki: filtrowanie, izolowanie oraz edycja wielu elementów jednocześnie.

Nie zabraknie wystąpień ekspertów i omówienia najnowszych bibliotek, w tym między innymi najnowszego 2-drogowego elektronicznego regulatora różnicy ciśnień z funkcją pomiaru przepływu, temperatury i mocy TA-Smart-Dp z oferty firmy IMI Hydronic Engineering.

Warsztaty rozpoczynają się o 10:30, czas trwania około 3 godziny.

Zarejestruj się już teraz tutaj

Bezpłatna prenumerata