WARSAW HVAC EXPO – pierwsza edycja

W Ptak Warsaw Expo podczas targów poświęconych tematyce HVAC w dniach 1-3.03.2023 roku zapoznać się będzie można z szeroką ofertą producentów, dystrybutorów urządzeń, maszyn i technologii i usług z poszczególnych branż. Wystawcy zaprezentują systemy i urządzenia grzewcze, pompy grzewcze i wymienniki ciepła. Systemy i sprzęt chłodniczy, izolacje sprzętu i produktu. Technologie pomiarowe, automatykę, komponenty oraz OZE.

Od redakcji:
Tak naprawdę to trudno coś bardzo konkretnego napisać o pierwszej edycji targów. Znamy założenia, miejsce i warunki brzegowe, jak parametry i możliwości samego obiektu. Swoją obecność zapowiedziało już też sporo wystawców. Czy targi te jednak zagoszczą na stale w kalendarzu naszej branży? Przekonamy się wkrótce.

Co warto wiedzieć o WARSAW HVAC EXPO

Organizatorzy WARSAW HVAC EXPO zapowiadają, że będzie to wyjątkowe wydarzenie, które w swojej formule połączy imprezę branżową oraz show z udziałem gwiazd. To wydarzenie integrujące środowisko producentów systemów grzewczych oraz wentylacji, realizowane w formule Wielkiego Branżowego Show.
Założenia targów WARSAW HVAC EXPO to 15 000 m2, 300 wystawców i 20 000 zwiedzających.
Ptak Warsaw Expo jako centrum targowe dysponuje aż 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej i 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej.
Ptak Warsaw Expo to bardzo dobrze skomunikowane centrum targowe w Polsce. Znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmuje około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych! Dla wygody odwiedzających gości parking jest bezpłatny.
Bilety będą dostępne przez internet oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji online lub w biurze targowym otrzymają bezpłatną wejściówkę wyłącznie na dni branżowe.

Konferencja HVACR 360° – Premiery, trendy, legislacja

Zakres tematyczny:
• zmiany obowiązków oraz zmiany legislacyjne w branży HVACR;
• możliwości poprawy efektywności energetycznej instalacji HVACR;
• trendy na rynku pomp ciepła oraz systemów klimatyzacyjnych oraz chłodzenia dla dużych obiektów przemysłowych/magazynowych itp.;
• systemy oddymiania – wymagania, przepisy, efektywne rozwiązania;
• prezentacje firm partnerskich.
Rynek HVACR cały czas ewoluuje. Nowe wyzwania ekologiczne, drożejące nośniki energetyczne, a także wymagania związane z poprawą efektywności energetycznej systemów HVACR wymagają nowych technologii i rozwiązań. I właśnie
o tych wszystkich zmianach technologicznych, o nowościach i premierach rynkowych, ale także o sytuacji bieżącej oraz planowanych kolejnych zmianach prawnych, mających wpływ na działalność branży, prelegenci będą chcieli rozmawiać podczas konferencji organizowanej przez redakcję czasopisma Chłodnictwo&Klimatyzacja: HVACR 360 – Premiery, trendy, legislacje.
Zaproszeni eksperci oraz przedstawiciele firm przekażą najnowsze informacje związane z wymaganiami prawnymi w zakresie instalacji HVACR, przedstawią trendy technologiczne oraz praktyczne rozwiązania w zakresie budowy i modernizacji układów chłodniczych oraz klimatyzacyjnych.

Przejdź  Więcej o WARSAW HVAC EXPO

Przejdź  Katalog wystawców

Bezpłatna prenumerata