Viessmann we współpracy z Driving Academy/Roadshow

Imprezy szkoleniowo-integracyjne

W sierpniu br. firma Viessmann zaprosiła swoich pracowników, partnerów oraz instalatorów do uczestnictwa w serii imprez szkoleniowo-integracyjnych promujących i prezentujących nowości produktowe marki. Dodatkiem będą szkolenia z zasad bezpiecznej jazdy. Profesjonalne szkolenia i treningi odbyły się na torach wyścigowych w całej Polsce.

Imprezy szkoleniowo–integracyjne oraz program Driving Academy/Roadshow skierowany jest do pracowników oraz partnerów Viessmann zainteresowanych nowościami produktowymi marki. Dodatkiem jest możliwość podniesienia swoich umiejętności za kierownicą, zarówno podczas codziennej jazdy, jak i bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach.
Zaplanowano 6 eventów dla ok. 100 uczestników na torach wyścigowych w całej Polsce:
• 18.08.21 – Akademia jazdy – Tor Krzywa – okolice Bolesławca
• 19.08.21 – Akademia jazdy – Moto Park Kraków
• 20.08.21 – Akademia jazdy – Tor Wyścigowy – Kielce
• 21.08.21 – Piknik i Akademia jazdy – Autodrom Bemowo – Warszawa
• 22.08.21 – Piknik i Akademia jazdy – ODTJ Pszczółki – Trójmiasto
• 23.08.21 – Akademia jazdy – Tor Bednary – Bednary k. Poznania
Dodatkowe atrakcje, które przewidziano w ramach Driving Academy / Roadshow Viessmann to m.in. jazda po łuku poślizgowym, slalom, hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkód, załadunek samochodu na czas, symulacja poślizgu, dachowania oraz zderzenia. Zaproponowano również symulację jazdy pod wpływem alkoholu (alkogogle) lub narkotyków (narkogogle) oraz warsztaty udzielania pierwszej pomocy. Do tego atrakcyjne konkursy, no i oczywiście – moc nagród.
Imprezy w całej Polsce uświetniły prezentacje STOP SMOG CAR, czyli jeżdżącego po Polsce szkoleniowego pojazdu z ekologicznymi urządzeniami grzewczymi: pompą ciepła powietrze / woda Vitocal 200-A, najnowszym kondensacyjnym kotłem gazowym Vitodens 200-W oraz panelami fotowoltaicznymi i oczyszczaczem powietrza HL-OP-15 oraz tira produktowego Viessmann Truck – wyposażonego w najnowsze produkty Viessmann, który przyjechał do Polski specjalnie z centrali w Niemczech. Uczestnicy mieli możliwość zapoznać się z nowościami produktowymi, porozmawiać z ekspertami i przetestować nowinki technologiczne.
Imprezy na torach wyścigowych w większości skierowano do dorosłych uczestników. Wyjątkiem były imprezy w Warszawie i Gdańsku, które połączono z piknikami rodzinnymi. Wszystkie wydarzenie odbyły się na powietrzu z zachowaniem wszelkich standardów sanitarnych.
https://viessmanndrivingacademy.pl/

Bezpłatna prenumerata