Viessmann kolejny raz z nagrodą Solidny Pracodawca

Firma Viessmann Polska sp. z o.o., kolejny rok z rzędu, otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy Roku. Jury konkursu wyróżniło Viessmann za wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Solidny Pracodawca Roku to prestiżowy konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce. Wyróżnienia przyznawane są przedsiębiorstwom, które inwestują w nowoczesne modele zarządzania personelem, kierują się dbałością o bezpieczeństwo, warunki pracy oraz rozwój pracowników. Kapituła konkursu doceniła firmę Viessmann za działania z zakresu zrównoważonego zarządzania kapitałem ludzkim, wspierające rozwój zawodowy i osobisty pracowników.

Uhonorowanie firmy Viessmann tytułem Solidny Pracodawca Roku jest ogromnym wyróżnieniem oraz potwierdzeniem, że to właśnie pracownicy stanowią o sile przedsiębiorstwa, zarówno w kontekście biznesowym, jak i wizerunkowym. Viessmann, jako firma rodzinna, od początku dba o dobre relacje z pracownikami, partnerami i ich rodzinami. – Niezmiennie wierzę w to, że umiejętność budowania długotrwałych relacji opartych na obopólnym zaufaniu i szacunku to klucz do sukcesu firmy. Przez lata zarządzania polskim oddziałem Viessmann, udało mi się zbudować znakomity zespół pracowników i zadbać o przyjazne otoczenie rynkowe. Dziękuję wszystkim, którzy poprzez swoją codzienną pracę budują wartość firmy Viessmann i pozwalają nam być nie tylko wzorem do naśladowania dla innych przedsiębiorstw, ale również firmą, z którą chce się pozostać na lata – mówił Sebastian Walerysiak, prezes Viessmann Polska.

Bezpłatna prenumerata