VIEGA: internetowy konfigurator do odpływów Advantix

Nie ma uniwersalnych rozwiązań do odwodnień stosowanych przy prysznicach bez brodzika. Uwarunkowania budowlane, takie jak konstrukcja posadzki, wymagana wydajność odpływu czy jego umiejscowienie, odgrywają tu równie istotną rolę, co względy estetyczne. Za każdym razem projektant i instalator muszą odpowiedzieć sobie na wiele różnych pytań. Doskonałą pomocą w odpowiedzi na te pytania jest nowy konfigurator do odwodnień podłogowych Advantix. Wystarczy kilka kliknięć myszką, aby wybrać odpowiedni wariant i sporządzić gotową listę produktów do zamówienia. Z konfiguratora można korzystać za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfona. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna. Projektant lub instalator nawet bezpośrednio na budowie może określić:

  • jaki rodzaj odpływu ma być zastosowany (liniowy, punktowy czy przeciwpożarowy),
  • jak wygląda sytuacja montażowa (uszczelnienie itp.),
  • jakie rozwiązania będą optymalne (wraz z detalami, takimi jak wymiary, wydajność odpływu czy wysokość zamknięcia wodnego),
  • jaki zastosować ruszt.

Kolejnym punktem menu jest automatyczne podsumowanie wraz z przekrojem, wszystkimi danymi technicznymi i listą materiałów. Dane te można następnie zapisać w osobnym dokumencie i wydrukować lub przesłać mailem jako link. Konfigurator odpływów podłogowych z serii Advantix to proste narzędzie pozwalające na fachowy dobór rozwiązań do odprowadzania wody o wysokich walorach estetycznych i funkcjonalnych w każdej sytuacji montażowej.

Konfigurator jest dostępny pod adresem: viega.pl/KonfiguratorAdvantix

 

 

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017